• Головна
  • Лучани самі обиратимуть ескіз пам’ятника Степану Бандері
09:30, 17 серпня 2011 р.

Лучани самі обиратимуть ескіз пам’ятника Степану Бандері

Громадська рада звернулася з низкою пропозицій до міського голови

Вони стосувалися питань встановлення пам’ятника Степану Бандері, перейменування назв вулиць, та присвоєння звання «Почесного громадянина м.Луцька» Йосипу Струцюку.

Щодо першого питання, , члени ради виступили з пропозицією провести опитування громадської думки жителів міста щодо місця розташування пам’ятника Степану Бандері. Прозвучала пропозиція  створити робочу групу чи дорадчий комітет з фахівців (архітекторів, науковців, представників громадськості та туристичної сфери) для напрацювання альтернативних варіантів місця розташування пам’ятника.  Вирішили провести презентацію ескізів пам’ятника та рейтингове голосування на офіційному сайті Луцької міської ради, аби лучани  безпосередньо стали учасиками такої важливої для міста події.

Також Громадська рада рекомендувала комісії з впорядкування назв вулиць міста підтримати необхідність перейменування назв вулиць.

До обговорення вирішили залучити науковців, краєзнавців та представників громадськості, аби проаналізувати варіанти перейменування кожної вулиці. А ще порахували доцільним провести інформаційну кампанію щодо наслідків та можливих незручностей (в тому числі фінансових, господарських та адміністративних) для мешканців міста, що можуть виникнути внаслідок перейменування вулиць.

Також Громадська рада підтримала пропозицію присвоїти звання «Почесний громадянин м.Луцька» – Йосипу Струцюку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...