У місті будуть посилювати Правила додержання тиші в громадських місцях

Сьогодні у міській раді відбувся круглий стіл щодо обговорення проекту регуляторного акту “Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2008 № 33/5 “Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька”. Участь у заході взяли підприємці, працівники профільних управлінь міської ради, представники правоохоронних органів та Самооборони Волині.

   Як повідомив начальник управління розвитку підприємництва та реклами міської ради Олександр Козлюк, цей проект рішення уже пройшов регуляторну процедуру, були опрацьовані пропозиції та враховані звернення громадян.

   Про основні зміни, що пропонуються внести, поінформувала заступник начальника управління, начальник відділу з питань торгівлі та сфери послуг Наталія Рибай. Зокрема, пропонується встановити режим роботи для кіосків в межах часу з 08:00 до 22.00 години. Такий же режим буде й для інтернет-клубів. Адже за словами Олександра Козлюка, здійснюючи рейди, були виявлені факти перебування там неповнолітніх у нічний час.

   Відмова у встановленні режиму роботи в межах цілодобового часу здійснюються у випадку неодноразового виявлення адміністративних правопорушень, норм громадського порядку щодо додержання тиші, підтверджених документально відповідними контролюючими органами.

   Також зміна режиму закладу може проводитися на підставі рекомендацій Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва.

   Представник Самооборони Олександр Ніколайчук зауважив, що необхідно, аби лучани розуміли, що продаж алкоголю після 22-ї години — не можливий.

   Начальник Луцького відділу УМВС України у Волинській області Ігор Муковоз висловив позицію про те, що підприємства, які працюють після 23-ї години, окрім танцювально-розважальних закладів, мають пояснити такий режим роботи. Адже, на його думку, деякі з них не обґрунтовано працюють до 2-ї та 3-ї ночі. “Що вони можуть запропонувати, окрім розпиття алкоголю?”, - зауважив він.

   Після обговорення Олександр Козлюк запропонував протягом десяти днів надіслати управлінню розвитку підприємництва та реклами пропозиції щодо цього проекту рішення.

 

Сайт Луцької міської ради
Самооборона рейд,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі