У медичних закладах міста триває підведення підсумків роботи за 2014 рік (Фото)

У міських комунальних лікувально-профілактичних закладах триває проведення медичних рад за підсумками роботи у 2014 році. На таких засіданнях відбувається детальний аналіз показників роботи, визначаються проблемні питання та напрямки роботи у 2015 році.

      Так, підсумкові медичні ради були проведені вже у міській клінічній лікарні, стоматполіклініці, центрах первинної медико-санітарної допомоги № 1 та № 3.

       Загалом, попри складну економічну ситуацію, а саме здорожчання препаратів та виробів медичного призначення, та, незважаючи на загальну психоемоційну напругу в суспільстві, медикам міста все ж вдалося досягти покращення показників здоров’я населення.

       Так, у КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» за 2014 рік основні планові завдання виконані. Проліковано 22699 хворих (2013 рік - 22516). Виконано план ліжкоднів на 104,4% (2013 рік – 106,8%). Середній ліжко-день становить 10,9 дня (2013 рік - 11,3). Загалом, проаналізувавши показники діяльності слід відмітити збільшення кількості хворих пролікованих стаціонарно та зменшення кількості пацієнтів, яким надано допомогу амбулаторно. Зменшилась середня тривалість перебування хворого на ліжку, підвищилась хірургічна активність.

      Крім того, міська лікарня активно бере участь в міжнародних проектах. Зокрема у 2014 році продовжувалась робота з виконання заходів проекту «Транскордонна взаємодія для запобігання і лікування важких випадків опіків на польсько-українському кордоні» програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Ще шість лікарів закладу пройшли стажування в публічному закладі охорони здоров’я міста Ленчна. Розроблено уніфікований протокол («дорожну карту») надання медичної допомоги пацієнтам з термічною травмою по шляху міжнародного сполучення Луцьк-Устилуг-Грубешов-Люблін на території Волинської області. 30-31 жовтня у комунальному закладі «Луцька міська клінічна лікарня» була проведена міжнародна конференція на тему «Організація надання допомоги постраждалим з глибокими термічними опіками на польсько-українській прикордонній території».

       У рамках проекту «Реабілітація маломобільних людей Волинської області» лікарня взяла участь у конкурсі забезпечення доступності для людей з особливими потребами та маломобільних категорій населення. В серпні 2014 року заклад був визнаний переможцем конкурсу з визначення доступних для маломобільних груп населення об’єктів у Волинській області «Волинь без перешкод».

       Управлінням лікарні велика увага приділяється створенню комфортних умов перебування для пацієнтів та їхній безпеці. Весною 2014 року виконано капітальний ремонт системи електропостачання лікарні, пошкодженої під час минулорічного затоплення: замінено та перенесено з підвальних поверхів електрощитові. Використано 474,9 тис. грн.

       Розпочато укріплення лікувального корпусу закладу. На даний час металічними інженерними конструкціями скріплені сходові клітки до 4-го поверху. Ці роботи тривають.

       Велика частина робіт проводились у приміщеннях відділення анестезіології. У зв’язку з цим було прийнято рішення виконати ремонт відділення з урахуванням сучасних вимог до реанімаційних відділень. Вартість робіт з укріплення корпусу лікарні та приміщень відділення анестезіології і реанімації склала 508,3 тис. грн. Роботи виконувались за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів.

       Завершено облаштування палати інтенсивної терапії у відділенні неврології, встановлено монітори стану пацієнтів з виведенням на центральний пост.

       Закуплено нові ліжка та ковдри для пацієнтів. Ведеться ремонт відділення нейрохірургії з заміною підлогового покриття тощо.

       У КЗ «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» у 2014 році зареєстровано 163992 відвідування, з них первинних 51110, в тому числі жителів села 7001.

       Варто зазначити, що у 2014 році в стоматполіклініці були впроваджені нові методики з використанням сучасної техніки та матеріалів, зокрема:

      - BJM Root Canal Sealter – антибактеріальний сілер для постійного пломування кореневих каналів;

      - PROFIN KIT (Швеція) – професійна система пародонтолога для шліфовки та поліровки цементу кореня зуба в зоні фуркації та під’ясенній зоні;

      - виготовлення бюгельних протезів із термопластичних матеріалів методом пресування;

      - використання у лікуванні ускладненого карієсу ендодонтичного мотору з ротаційними та реціпрокальними рухами;

      - PRF – апарат для отримання плазми крові, насиченої тромбоцитами.

      У центрах первинної медико-санітарної допомоги № 1 та № 3 у 2014 році було 175616 та 223781 відвідувань, що становить 100 та 90,1 % від річного плану відповідно. З профілактичною ціллю сімейних лікарів відвідує близько 35-40% від усіх пацієнтів. Крім того в районі обслуговування, що територіально належить до КЗ «ЛЦПМСД № 1» зареєстровано природний приріст населення +12,6 на 1000 населення.

       На засіданнях був присутній начальник управління охорони здоровя міської ради Федір Кошель. Він подякував колективам закладів за роботу, внесок у розвиток медицини та проінформував про можливі реформи у 2015 році.

       28.01.2015 р. відбулася підсумкова медична рада в КЗ "Луцький клінічний пологовий будинок" за участі заступника начальника управління охорони здоров'я міської ради Миколи Якимчука та головного спеціаліста з акушерства та гінекології управління охорони здоров'я облдержадміністрації Романа Савки.

       Так, як повідомив Михайло Токарчук, головний лікар пологового будинку, у 2014 році в закладі було прийнято 4875 пологів. Не зменшується кількість пологів і жительками Волинської області, яка складає 41,2%, інших областей – до 6,7%. За останні п'ять років не допущено випадків гнійно-септичних захворювань серед новонароджених та породіль. Усі відділення забезпечені медичними препаратами для надання невідкладної допомоги. Крім того, було виконано план по донорству.

       У 2014 році пологовий будинок успішно співпрацював з міжнародними організаціями, зокрема, в рамках українсько-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» та програми «Разом до здорового майбутнього», яка фінансується Агенством США з Міжнародного розвитку.

       За минулий рік колективом закладу було залучено позабюджетних коштів на суму 932782 грн., що на 8093 грн. більше, ніж у 2013 році. За ці кошти для потреб пологового будинку закуплено нову медичну апаратуру – 2 фетальні монітори, придбано розхідні матеріали для медичної апаратури, медикаменти та перев’язувальні матеріали, засоби для підтримання санітарно-епідемічного режиму, господарські товари, бланки медичні, проведено ремонт та повірку медичної апаратури тощо.

       Роман Савка з Миколою Якимчуком звернули увагу на питання, над якими потрібно працювати закладу у 2015 році щодо удосконалення надання акушерсько-гінекологічної допомоги та подякували працівникам закладу за роботу у 2014 році.

       В інших лікпрофзакладах медичні ради відбудуться у наступні терміни:

       - КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» - 29.01.2015, 8:30 год.;

       - КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» - 29.01.2015, 12:00 год.;

       - КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» - 30.01.2015, 12:00 год.

Сайт Луцької міської ради
медичні заклади підсумки 2014
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Виклад
(0 оцінок)
86 переглядів у вересні
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Влада
У Луцьку працюють над встановленням огорожі біля колій на вулиці Ківерцівській – завершити усі роботи мають до середини жовтня. Про це у коментарі Інформаційному агентству «ВолиньРost» розповів заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк.25 вересня під час засідання «бюджетної» комісії Луцькради йшлося про те, що частину коштів, передбачену на встановлення огорожі біля колій на вулиці Ківерцівській, планують передати на...
Влада
Реконструкція теплової мережі на вул. Кравчука на стадії завершення. Підряднику залишилося виконати незнайчний комплекс робіт, який вимагає зупинки роботи Центрального теплового пункту (ЦТП) на вул. Федорова, 4-а. Тому з 26 вересня і до завершення робіт тимчасово припиниться надання послуги гарячого водопостачання для споживачів цього пункту, – інфорумє прес-служба КП "Луцьктепло". Завершилися роботи з реконструкції теплової мережі на вул. Домни Гордіюк....
Суспільство
ТРЦ ПортCity запрошує на «Осінній бал 2018» за участю інклюзивних дітей. 28 вересня 2018 року в ТРЦ ПортCity за ініціативи голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка відбудеться «Осінній бал – 2018». Захід, упродовж котрого танцювальні номери виконуватимуть, як діти з особливими потребами, так і їхні батьки, розпочнеться о 16.00 у приміщенні торгово-розважального центру на 2-му поверсі на Арені розваг та триватиме близько двох годин.Окрім...
Суспільство
Закордонні паспорти у луцькому ЦНАПі виготовлятимуть швидше, а черги за ними стануть меншими. Про це стало відомо 25 вересня під час оперативної наради у Луцькій міській раді, пише Перший. Директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як повідомила, що для установи придбали ще три станції для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина Україн...
Суспільство
До Положення про порядок призначення житлових субсидій внесли низку змін. Про основні з них розповіла директор департаменту соціальної політики Луцької міської ради Вікторія Майборода під час оперативної наради у міськраді, повідомляє Перший. Відповідно до положення, субсидію не призначають, якщо у 18-річної особи взагалі відсутні доходи або середньомісячний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати. Також не варто розраховувати на субсидію, як...
Суспільство
У Луцьку перевізники знову просять підвищити вартість проїзду у маршрутках.Про це йшлося у вівторок, 25 вересня, під час наради у Луцькраді, - пише "ВолиньPost".Директор ЦНАПу Лариса Карп’як розповіла, що за місяць на адресу міської ради надійшло 62 повідомлення, які стосувалися незадовільної роботи транспорту.Натомість секретар Луцькради Григорій Пустовіт відзначив, що кількість повідомлень суттєво зменшилася, але люди не мають страждати від неналежної ро...
Влада
Повідомили, чи готовий Луцьк до нового опалювального сезону.Про це йшлося у вівторок, 25 вересня, під час наради у Луцькраді, - пише "ВолиньPost".Директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна повідомила, що підприємство у міжсезонні активно працювало щодо наведення ладу у тепловому господарстві. Так, замінили прилади обліку газу на 5 котельнях, провели заміну 1,5 кілометра теплових мереж, на 2 мільйони провели поточні ремонти котелень, придбали 6 нових тепл...
Новини компаній
Розумна парасолька Up-brella – це зворотнz парасолька або, як багато хто її називає, парасолька «навпаки». Вона є новинкою цього року. Конструкція дуже незвичайна і здивує багатьох. Парасолька складається вологою стороною усередину. Ваш одяг, салон автомобіля, килимок в коридорі завжди будуть сухими і чистими. Завдяки такій конструкції, парасольку можна розкрити відразу ж при виході з автомобіля, а закрити при вході в приміщення в останній момент. Ви не по...
Суспільство
136 повних робочих днів потрібно відпрацювати середньостатистичному українцеві, щоб купити новий iPhone Xs на 64 Гб. До такої цифри прийшли аналітики компанії Picodi. Так, щоб придбати новий айфон Xs в Швейцарії потрібно відпрацювати 5,1 дня, в Люксембурзі - неповні 7 днів, в Норвегії і Данії - трохи більше 7 днів. В топі опинилися і Арабські Емірати: грошей, зароблених за 7,6 дня, вистачить на смартфон останнього покоління. У самих Сполучених Штатах за но...