11:53, 5 лютого 2015 р.

Поличковий стелаж

Поличковий стелаж — це популярна металева конструкція, яка використовується для зберігання різноманітних вантажів на полицях. Використовують поличкові стелажі практично всюди: малі та великі склади, магазини, супермаркети, гіпермаркети, архіви, бібліотеки, СТО, бази гуртової та роздрібної торгівлі.

Поличкові стелажі бувають різного розміру і призначені для зберігання продукції різних габаритів та ваги. Обслуговуються такі стелажі вручну, при цьому забезпечується легкий доступ до будь-якого товару та у будь-який час. Вантажі зберігаються на полицях у ящиках, коробках або насипом.

Поширення отримали кілька типів універсальних стелажів, що відрізняються один від одного різноманітністю їх модифікацій. Перш за все, це архівні стелажі, призначені для довго зберігання різних документів, тому їх спокійно можна використовувати і для архівів. Справа в тому, що бібліотечні стелажі по суті теж є архівними, однак, такі універсальні металеві стелажі для бібліотек відрізняються від просто архівних своєю конфігурацією.

Універсальні стелажі поличного типу призначені для розміщення в архівах, офісах, невеликих складах, а також у будь-яких підсобних приміщеннях. Переважна більшість стелажів універсальних представляють собою поличні стелажі, що дозволяють раціонально використовувати простір приміщення. Вони досить легко збираються і демонтуються, мають великий термін експлуатації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...