
09:39, 29 серпня 2011 р.
«БМВ» у Луцьку врізався в електроопору
Із тілесними ушкодженнями у Луцьку шпиталізували 29-річного чоловіка.
Молодик вечірньої пори не впорався з керуванням автомобілем «БМВ» та врізався в електроопору, – повідомили ЗІКу у ВЗГ УМВС у Волинській області.
Пригода сталася на вулиці Героїв УПА в Луцьку. 29-річний водій Андрій М. не впорався з керуванням автомобілем «БМВ» і скоїв наїзд на електроопору.
У результаті ДТП водій з тілесними ушкодження доставлено у ЦРЛ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
5 червня
08:56
5 червня
20:53
3 червня
22:40
1 червня