В сучасному світі, майже в кожного є кредитні картки.  Розраховуючись за допомогою картки, стало набагато зручніше, ніж тримати при собі готівку.  Кредитная карточка , занимает меньше места, и снять с нее необходимую сумму гораздо быстрее, нежели искать нужную купюру и ждать сдачу. В Україні створено достатню кількість банків, щоб дозволити вибирати кожній людині, найбільш зручний йому варіант. За допомогою інтернет - сайтів, Ви можете з легкістю оформити картку, не виходячи з дому, а отримати її через пошту або кур'єрською доставкою.

Український банк ukrsibbank.com, представляє своїм клієнтам різні послуги кредитування і заощадження грошей. Однак, для Вашої зручності, крім стандартних процедур, створюються особливі програми. Однією з таких програм, є програма консьєрж-сервіс. Консьєрж-сервіс - це обов'язкова програма, яка надається власницям золотий картки Visa Lady Card. Власниці такої картки володіють всіма перевагами власників Золотий картки, а також отримують знижки при використанні її, спеціальні привілеї і можуть користуватися послугами консьєрж - сервіс по всьому світу.

Послуги консьєрж-сервіс оплачуються одного разу на рік, але здійснюються протягом усього часу в будь-який час доби. Особливостями даної послуги є допомога для жінок у всіх сферах життєдіяльності. У сфері бізнес, послуги на замовлення ВІП-залів і конферен-залів, планування відряджень та інше. У сфері «сім'я і діти» - допомога в підборі навчальних закладів, виклик майстрів, нянь, лікарів та інше. У сфері путеществій - послуги з пошуку і бронювання номерів, перевезенні багажу, організація трансфертів та багато іншого. Більш детально ознайомиться про достоїнства і переваги послуги, Ви можете на сайті банку.