• Головна
  • Луцькі школярі найбільше страждають від хвороб опорно-рухового апарату
11:40, 2 вересня 2011 р.

Луцькі школярі найбільше страждають від хвороб опорно-рухового апарату

Медичні огляди школярів дають змогу швидше виявити первинні захворювання. Інформацію про те, чим найбільше хворіють діти, ВІПу надав начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Федір Кошель.

Згідно з наданою довідкою, перше місце в структурі захворювань школярів займає патологія опорно-рухового апарату. Друге – ендокринна патологія, третє – захворювання органів зору і четверте – хвороби шлунково-кишкового тракту.

«Вже другий рік хвороби опорно-рухового апарату знаходяться на першому місці серед недуг та поширеності хвороб школярів (у попередні роки це були ендокринні хвороби)», - йдеться у інформації.

До того ж, досі не вирішено питання забезпечення учнів партами відповідного розміру, що безперечно впливає на формування скелету дитини. Як результат, спостерігаються патології опорно-рухового  апарату у школярів.

Другою проблемою, яку виділяють лікарі, є вага шкільного портфелю, особливо учнів молодших класів. Вона не відповідає ніяким нормам статичного навантаження на скелет дитини. Ініціатива придбання другого комплекту підручників для школяра, що позбавило б дітей від необхідності нести до школи щодня 6-7 об’ємних книг, залишається ініціативою на папері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...