• Головна
  • Члени комісії дозволили відтермінувати реконструкцію фасаду розважального центру «Промінь»
15:41, 19 лютого 2015 р.

Члени комісії дозволили відтермінувати реконструкцію фасаду розважального центру «Промінь»

Відбулося засідання постійної комісії з питань комунального майна та приватизації. Депутати Артур Василевський, Ірина Комлик, Юрій Мишко заслухали та взяли до уваги звіт міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради за 2014 рік.

    Микола Романюк акценту на тому, що попри непростий рік війни на сході України, політичної та економічної кризи, зроблено було багато. “Я вдячний депутатському корпусу, громаді міста за підтримку. Без тісної співпраці і розуміння, цього не було б”, ­ сказав міський голова і окреслив пріоритетні плани на 2015 рік. Микола Романюк також відповів на запитання депутатів, які стосувалися доцільності встановлення світлофора на проспекті Перемоги, 2. Він запевнив, що дасть відповідні доручення вивчити питання технічної можливості встановлення світлофора на цій ділянці дороги.

    Члени комісії також підтримали проекти рішень “Про визначення балансоутримувача нерухомого майна, яке належить до міської комунальної власності» та “Про внесення змін до рішення міської ради від 25.04.2012 № 23/39 “Про умови продажу за конкурсом нежитлового приміщення на проспекті Президента Грушевського, 2”. Начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко пояснила, що однією із умов конкурсу було проведення реконструкції фасаду будівлі з облаштуванням прилеглої території до 1 березня 2015 року. Попри те, що на даний час роботи активно ведуться, вони ще не завершені, тож ТзОВ «Розважальний центр «Промінь» звернувся з проханням продовжити термін виконання умов конкурсу до 01.04.2017 року. За словами доповідачки, необхідність внесення даного проекту рішення на сесію виникла у зв’язку з необхідністю врегулювання за згодою сторін питань, які виникли з приводу виконання умов договору купівлі-продажу.

Безымянный

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Промінь #кінотеатр Промінь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...