Зараз ринок охоронних технологій знаходиться на піку свого розвитку. Дійсно, багато компаній виробників активно створюють все нові професійні розробки та нарощують існуючі можливості охоронного обладнання.

Найпопулярнішими охоронними технологіями в світі прийнято вважати системи відеоспостереження, а також охоронні сигналізації. До останніх відносять комплекс охоронних датчиків і сенсорів для повноцінної роботи системи. У даній статті ми поговоримо про тенденції, а саме, яким чином технології охоронної індустрії будуть розвиватися найближчим часом, що нас чекає, і які зміни можна буде побачити в індустрії вже через кілька років.

У Сполучених Штатах Америки ринок охоронних технологій у цьому році знизився на 7%. Це пов'язано з перенасиченням ринку ідентичними товарами, серед яких мало унікальних пропозицій за хорошу ціну. Сьогодні на ринку охоронних комунікацій існує важливий тренд персоналізації обладнання. Замовник підбирає пристрої, залежно від персональних необхідностей і поставлених завдань. Тобто, якщо раніше необхідно було купувати інтегровану систему, то зараз можна купувати обладнання і програмне забезпечення окремо.

Звичайно ж, основним фактором впливу як і раніше залишаються економічні показники кожної країни. Прийнято вважати, що найбільш професійними в охоронній індустрії залишаються такі країни, як США, Китай, Корея, Сінгапур, а також європейські країни - Німеччина, Фінляндія та Польща.

На світовому ринку охоронних систем на сьогоднішній день існує велика конкуренція. Це веде до перенасичення і необхідності виділятися. У такому випадку важливим трендом можна вважати персоналізований підхід до кожного клієнта. Охоронні технології продаються під ключ - від моменту вибору необхідних деталей і елементів всієї системи і до моменту завершення встановлення та налаштування системи. Таким чином компанія формує лояльність і довіру своїх клієнтів.

Звичайно самі затребувані розробки це ip сфера і пов'язане з нею мережеве охоронне відеоспостереження. Так сучасні ip камери дозволяють створити дійсно ефективну систему захисту будь-якого об'єкта з можливістю перегляду відео в мережі інтернет. Якщо розглядати нашу країну, то на нашому ринку найбільш популярні бюджетні готові рішення для охорони і безпеки об'єктів. Так готові комплекти відеоспостереження є простим і ефективним інструментом безпеки будь-якого будинку, квартири, магазину або офісу. До того ж такі системи легко і швидко встановлюються і не створюють зайвого клопоту для користувачів.