• Головна
  • У Луцькраді розпочалися перевірки роботи її працівників
09:30, 8 вересня 2011 р.

У Луцькраді розпочалися перевірки роботи її працівників

7 вересня, було проведено навчання для внутрішніх аудиторів Луцької міської ради на тему: «Організація та проведення внутрішніх аудитів у виконавчих органах Луцької міської ради». Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Розпочав навчання заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич. «Це другий цикл навчання внутрішніх аудиторів, передбачений у цьому році. Перший етап відбувся на початку червня – семінар, організований Центром розвитку якості. Внутрішній аудит – один із найдієвіших інструментів підвищення ефективності роботи виконавчих органів і якості надання послуг мешканцям міста. Він дозволяє об’єктивно оцінити якість виконання регламентів та інших нормативних документів, які прийняті для роботи виконавчих органів міської ради. Також внутрішні аудити відіграють найважливішу роль у вдосконаленні системи управління якістю та забезпеченні її стабільного функціонування і дозволяють самостійно визначити «слабкі місця» у діяльності виконавчих органів та усунути їх ще до того, як вони стануть помітними ззовні. З метою ефективного проведення внутрішніх аудитів з числа працівників виконавчих органів до групи внутрішніх аудиторів міської ради ми відібрали тих, які мають відповідні особисті якості, знання, вміння, досвід, мають здатність до креативності та аналітичного мислення», – розповів він.

Юрій Вербич вручив 23-ом працівникам виконавчого комітету Луцької міської ради Свідоцтво ТОВ «Центру розвитку якості», яке підтверджує компетентність внутрішніх аудиторів відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001: 2008 та ISO 19011: 2002.

Надалі група внутрішніх аудиторів у своїй роботі керуватиметься розпорядженням міського голови від 06.09.2011 №408, яким затверджено Програму організації та проведення внутрішніх аудитів на 2011 рік і Порядок організації та проведення внутрішніх аудитів.

Внутрішній аудит у міській раді триватиме з вересня до грудня 2011 року та відповідно до плану перевірятимуться 15 виконавчих органів, у яких не були проведені перевірки під час зовнішнього аудиту в квітні, та ті підрозділи, яким зовнішні аудитори зробили пропозиції щодо покращення діяльності. Щоправда, можуть мати місце і позапланові аудити, при фактах недотримання регламентних документів.

На завершення внутрішнього аудиту будуть підведені підсумки про виконання Програми. Здійснено аналіз та моніторинг роботи аудиторів, а їх висновки враховані у подальшій роботі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...