Не без причини автобусні квитки в Німеччину користуються великою популярністю у туристів. Мережа включає в себе більше 230 міст Росії і більш ніж в 170 міст на німецькій стороні. Не вагаючись можностверджувати, що завдяки автобусам можна дістатися з будь-якої частини Росії в будь-яку частину Німеччини. У випадку, якщо у вас є питання або труднощі із замовленням, будь ласка, зв'яжіться з нами. Нашіконсультантидопоможутьвирішитикожну проблему.

Вартість поїздки

Ціновий індикатор квитків в Німеччину - це спори. В залежностівід того, на якийтермінви плануєтеподорож, якогоперевізниката який автобус в Німеччину ви обираєте і як рано ви купуєте квиток, квиток на автобус в Німеччіну в один біккоштує від 75 до майже 200 долл. Перевезенняв нас, будуть коштувати дешевше. Уповноважені особи можуть користуватися знижками. Також варто бронювати квитки, пропоновані в рамках часті акції.

Купуючи квитки на порталі ви платите стільки ж, скільки у перевізника - і ні копійки більше. Ми не беремо жодних комісій.

Необхіднідокументи

Жителі Євросоюзу можуть потрапити в Німеччину по пред'явленні посвідчення особи, тобто паспорт або посвідчення особи. Однак це не означає, що для поїздки достатньо одного з цих документів. Перед купівлею квитка необхідноознайомитися з правилами обраноїлінії, в якой описаніформальності, пов'язані з поїздкою.Нагадуємо, щовідсутністьнеобхіднихдокументівможе привести до того, щомандрівник не буде допущений на борт автобуса. Переконайтеся в два рази, щови маємовсінеобхіднідокументи.

Автобуси в Німеччину - пропозиція для компаній

Портал BiletyAutokarowe.pl пропонує компаніям допомогу в організації поїздки для співробітників. Якщовихочетепослати одного делегата або всю групу до Німеччини, а також, якщови накликалипрацівників з-за кордону, зв'яжіться з нами. Вкажітьмісцевиїзду і призначення,а такожзаплановану датувиїзду, а ми підготуємоперелікпропозицій і допоможемо у виборінайбільшцікавіші з них.