• Головна
  • Представники Європейського банку зустрінуться з керівниками волинських компаній
10:45, 20 березня 2015 р.

Представники Європейського банку зустрінуться з керівниками волинських компаній

20 березня 2015 року у Луцьку, в конференц-залі готелю «Zaleski», відбудеться зустріч представників Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з керівниками й менеджерами волинських компаній на тему: «Гранти ЄБРР для малого та середнього бізнесу: як їх отримати».

Початок зустрічі – о 12:00.

Учасники заходу: власники, керівники й менеджери компаній малого та середнього бізнесу  Волині, бізнес-консультанти, представники громадських організацій та ЗМІ.

Спікери проекту:

  • Роман Пилипів, спеціалістз проектів Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні;
  • Наталія Бандера, старший спеціалістз проектів Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні.

 

Під час заходу спеціалісти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) познайомлять учасників з умовами допомоги ЄБРР для приватного малого й середнього бізнесу і розкажуть про успішно реалізовані в Україні проекти. Також гості зустрічі матимуть можливість індивідуально проконсультуватися з представниками ЄБРР з питань розвитку власного бізнесу, зокрема дізнатися, як і на що конкретно можна отримати гранти ЄБРР.

 

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням http://bit.ly/ebrd_lutsk

Для довідки:

Європейський банк реконструкцій та розвитку (ЄБРР) (www.ebrd.com), власниками якого є 64 країни і дві міждержавні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії. Грантову підтримку малому і середньому бізнесу в Україні ЄБРР надає з 2010 року. В рамках грантової підтримки ЄБРР допомогає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих консультантів, здатних якісно трансформувати їх бізнес і надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів. За цей час було реалізовано понад 300 проектів на суму близько 2 млн. євро донорського фінансування. Результати проектів через рік після їх завершення: 28% українських малих і середніх підприємств збільшили дохід на 45%, 25% – збільшили продуктивність на 30%, 19% – підписали нові контракти, 15% – розширили асортимент продукції, 18% – залучили фінансування в середньому на 630 тис. євро кожне.

 

Більше про діяльність Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні – у соціальних мережах:

LinkedInlinkd.in/PvVlht

Facebookfb.com/ebrdbasukraine

Для отримання детальної інформації, будь ласка, контактуйте з Тарасом Комаренком. Тел. 067 382 10 74, e-mail: [email protected] 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Європейський банк #ЄБРР #бізнес #гранти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...