09:45, 15 вересня 2011 р.
У Луцьку дітей лікували анімалотерапією (ФОТО)
Станом на сьогодні у банку даних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 210 сімей, в яких виховується 343 дитини. Про це інформує інтернет-видання «Волинська правда».
Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у партнерстві з Волинським товариством захисту тварин організував інтерактивне заняття з animal-терапії для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Під час дійства відбувся fashion-показ вбрання для тваринок. Собачки демонстрували вбрання, надане магазином «Зоосвіт». Також за результатами показу діти обрали суперчотирилапу модель. А від організаторів заходу отримали солодкі подарунки.
У такому собі показі мод узяло участь шість собак різних порід. Були серед них і безпритульні собаки. Щодо породистих чотирилапих, то їхні господарі представили на показі чіхуахуа, йорка, золотистого ретривера, мініатюрного бультер’єра, вест-хайленд-уайт-тер’єра. Про безхатченків організатори дійства розповіли сумні історії. Зодягаючи тварин у різний одяг, намагалися прилаштувати бездомних тваринок. Мовляв, так вони – на рівні із породистими та прилаштованими собаками.
Зазначимо, що тварини охоче виходили на подіум, лише маленькій чіхуахуа це дійство було трішки не до вподоби. Діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, охоче гладили тваринок та плескали їм у долоні. Додамо, що тваринки демонстрували різноманітний одяг для різних ситуацій. Бурю оплесків зірвав бультер’єр Давид, який з’явився на подіумі з чортячими ріжками.
Зауважимо, що як самостійний метод анімалотерапія почав набувати популярності з другої половини ХХ століття. Засновником методу вважається Борис Левінсон, канадський дитячий психіатр, який почав використовувати свою собаку в терапевтичних сесіях у 1962 році. Левінсон заявив, що застосування анімалотерапії виправдано в роботі із нетовариськими, замкнутими дітьми.
Кількома роками пізніше фізіологи вищої нервової діяльності довели, що домашні тварини, насамперед собаки і коти, поліпшують когнітивні, себто, пізнавальні функції у людей і позитивно впливають на їхнє здоров’я.
Психофізична анімалотерапія полягає в тому, що спілкування із тваринами здатне рятувати людину від стресу, поліпшувати роботу нервової системи та психіки в цілому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:23
9 грудня
15:24
9 грудня
15:00
9 грудня
23:44
6 грудня
ТОП новини
live comments feed...