14:30, 15 вересня 2011 р.

У Луцьку відкрили «МЕТРО»

Аби задовольнити потреби торговців, компаній та офісів, а також ресторанів та готелів, у Луцьку відкрили четвертий в Україні центр оптової торгівлі «METRO база». Перерізали стрічку 14 вересня.

Присутніх на відкритті торгового центру привітав член ради директорів «МЕТРО Кеш енд Кері» Хайб Краєвельд. «Я дуже радий вітати вас на відкритті і оголосити, що «METRO база» відкривається сьогодні у Луцьку», - урочисто мовив він.

«Волинь – це мальовничий край озер, лісів, у якого дуже великий потенціал стосовно розвитку туризму. Відкриваючи «METRO базу» у Луцьку ми націлені на те, щоб задовольняти потреби торговців, компаній та офісів, а також ресторанів та готелів. Ми підтримуємо місцевих виробників і постачальників, і готові просувати їхні продукти на національному рівні. Ми вже співпрацюємо з багатьма луцькими компаніями, наприклад – «Волиньголовпостач», «Луцьк Фудз», «Волиньхолдінг», «Сири Волині», - розповів про концепцію роботи центру оптової торгівлі Хайб Краєвельд.

Привітати іноземного інвестора від влади із відкриттям «METRO бази» у Луцьку завітав заступник міського голови Василь Байцим. «Як міський голова, так і виконавчий комітет зробить усе для того, щоб лучани отримували якісний і достойний продукт. Якщо ви будете першими у Луцьку серед торгових центрів, які забезпечать якість і відповідну ціну лучанам, то ми завжди знайдемо з вами спільну мову і будемо до ваших послуг у будь-яких починаннях, будь-яких ваших бізнес-проектах», - запевнив він представників компанії «МЕТРО Кеш енд Кері».»Бажаємо вам отримати ефект від співпраці з нашим малим бізнесом, ресторанним господарством», - побажав він наостанок.

Своєю чергою управляючий торгівельним центром у місті Луцьку Володимир Антончук звернувся до присутніх майбутніх клієнтів: «Сподіваюся, що команда співробітників «МЕТРО бази» стане для вас надійним партнером, що дозволить полегшити закупівлі для вашого бізнесу».

Опісля промов, троє урочисто перерізали стрічку, і всі охочі змогли ознайомитись із цінами та асортиментом центру оптової торгівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...