Послуги зі страхування з кожним роком користуються все більшим попитом. Страхування включає декілька видів: страхування майна, нерухомості, життя, авто страхування. Останній вид являється обов’язковим, кожен власник автомобілю повинен щороку оновлювати страховий поліс.

Більшість страхових компаній, таких як ВУСО, пропонують оформити поліс, не виходячи з дому. Для цього потрібно зайти на сайт компанії, та залишити заявку. Співпрацівники «ВУСО» швидко реагують на замовлення, а клієнт отримує страховий поліс впродовж доби. Якщо клієнт бажає отримати поліс скоріше, він вказує причину, то процедура складання договору відбувається приблизно 30 хвилин. Головна перевага ВУСО – орієнтування на клієнта, якнайшвидше виконання його запитів.

Об’єднуючою рисою страхових компаній є їх небажання виплачувати страховку при здійснені надзвичайної події. ВУСО не відноситься до цих організацій, щорічні виплати клієнтам нараховують декілька мільйонів гривень.

Саме з ВУСО – найвигідніше страхування у мережі. По-перше, це безкоштовна доставка полісу клієнту. Страхування відбувається без посередників, не треба гаяти час на відвідування офісу страхової компанії.

У клієнта можуть виникнути запитання щодо окремих пунктів у страховому полісі. Прояснити будь-яке питання можливо через онлайн-консультанта. Спеціаліст порекомендує, який вид страхування обрати, як розрахувати суму страхового полісу. В яку суму обійдеться страхування, легко з’ясувати за допомоги онлайн-калькулятора.

У перспективних планах «ВУСО» - можливість надавати електронний страховий поліс. Для цього потрібен законодавчий дозвіл, у цьому напрямку йде активна діяльність. Завдяки цій перспективі, клієнт зможе отримати страховий поліс вже через 5 хвилин на електронну адресу.