Розпочатий власний бізнес буває важко, особливе це стосується виконання офіційних документів та інших важливих речей для початку справи. Ви вирішили в якому напрямку йти далі, пройшли довгий шлях, від навчання до дії.  

І один із важливих етапів реєстрація фізичної особи підприємця. Для виконання слід підготувати необхідні документи, а саме ксерокопію паспорта першу и другу сторінку та сторінки з пропискою та ксерокопію ідентифікаційного номера. Також існують основні аспекти фізичні особи-підприємці мають реєструватись за місцем прописки. Мають право вирішити здійснювати свою підприємницьку діяльність без печатки або із нею.

Отже процедура реєстрації ФОП включає в себе декілька етапів. Спочатку підготовка документів, далі нотаріальне посвідчення довіреності, подача документів державному реєстратору. Отримання виписки та довідки статуправління. Реєстрація в податковій інспекції та пенсійному фонді, подача документів на отримання свідоцтва єдиного податку та останній етап отримання за бажанням замовника печатки.

Це все потребує багато часу, та знання , саме тому слід звернутись в юридичну фірму «Юркомплекс», і ви от маєте необхідні папері за мінімальними витратами, с безкоштовної доставкою до вас, усього за 5 робочих днів та ще 10 робочих днів знадобиться для отримання свідоцтва єдиного податку. Проте час виконання не є остаточним, якщо є необхідність виконання послуги  швидше ,то це може зайняти менш часу.

Якщо у вас виникли запитання і вам необхідна консультація ви можете зв’язатись з спеціалістом компанії «Юркомплекс», та отримати відповіді и вам обов’язково допоможуть прийняти оптимальне рішення вашого питання. Якщо ви вже почали самостійно, і зупинились на якомусь етапі, або звернулись до некомпетентної фірми, усі питання владнають і виконають так я требо. Успіхів вам, нехай ваш бізнес приносить тільки прибуток, а роботу з паперами довірте професіоналам.