16:20, 21 квітня 2015 р.

Легазліація документів

Послуга легалізації включає в себе різного роду документи, які використовуються в міжнародній торгівлі, від авторства документів заявника, свідоцтва та сертифіката державних установ та органів місцевого самоврядування, до повноважень справжності копії, легалізація документів та ксерокопії документа, на підставі наданого оригіналу включно.

Види легалізованих і виданих документів:

  • Різні комерційні документи: рахунки-фактури, декларації, специфікації, договори, довіреності, переклади, інші, ніж присяжних перекладачів.

  • Товаросупровідні документи, наприклад, рахунки-фактури, транспортні та інші документи, пов'язані з перевезенням.

  • Свідоцтва, видані органами ветеринарними, санітарними, аудитом торгівлі.

  • Свідоцтва та довідки, видані уповноваженими підрозділу державної адміністрації, місцевого самоврядування.

  • Копії та ксерокопії документів посвідчення за отримання оригіналу.

  • Аутентифікація сертифікатів походження, виданих митницею, обумовленою вимогами країни одержувача товару.

  • Виставлення на підставі сертифікатів походження, виданих митницею, додаткових непреференцільних сертифікатів походження товарів форм Національної Економічної Палати, якщо іноземний одержувач товару вимагає видачі такого свідоцтва у зв'язку із здійсненням оплати за товар.

Легалізовані договори - контракти, рахунки-фактури, комерційні, технічні характеристики, накладні, сертифікати походження, сертифікати, фіто санітарні, ветеринарні свідоцтва, свідоцтва про радіоактивність, довіреності та інші документи.

Які вимоги необхідно виконати, щоб легалізувати документи? На легалізацію документів та сертифікат походження можуть претендувати підприємства, зареєстровані в нашій країні. Особи, які подають заяву на свідоцтво про походження (або підтвердження іншого документа, торгового центру) зобов'язані зареєструватися у відділенні в якості експортера та подати документи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...