• Головна
  • Військовослужбовцям придбають квартири?
11:14, 23 квітня 2015 р.

Військовослужбовцям придбають квартири?

Квартирне питання – дуже болюче. А особливо для військовослужбовців. Через те, що впродовж останніх років на житло для військовослужбовців збройних Сил України з Державного бюджету нічого не виділялося, ситуація зайшла в глухий кут. Лише на Волині на квартирній черзі перебуває до тисячі осіб.

Аби забезпечити житлом військовослужбовців Збройних Сил України, у тому числі учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, Міністерство оборони України має намір уже цьогоріч закупити квартири на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2011 року № 147 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу», наказу Міністерства оборони України від 02.06.2014 № 347 «Про затвердження Порядку роботи конкурсної комісії Міністерства оборони України з відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19.06.2014 за № 657/25434.

Фінансуватимуть реалізацію відповідної ініціативи із загального та спеціального фондів Державного бюджету. При закупівлі квартир на умовах пайової участі в об’єкті будівництва (будинку) повинно бути виконано робіт та документально підтверджено не менше 70% від загальної вартості будівництва на початок проведення конкурсу.

Закупівля квартир на вторинному ринку здійснюється за умови 100% готовності до заселення з підключенням мереж за постійною схемою. Всі квартири, що пропонуються до закупівлі, повинні відповідати вимогам державних будівельних норм України.

За роз’ясненнями варто звертатися до  Департаменту капітального будівництва Міністерства оборони України ([email protected] 03049, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28а, тел. (044) 271-12-92.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квартири #військовослубовцям #житло #АТО #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...