• Головна
  • На Волині продовжать українсько-швейцарську співпрацю з охорони материнства і дитинства
17:00, 29 вересня 2011 р.

На Волині продовжать українсько-швейцарську співпрацю з охорони материнства і дитинства

На Волині буде продовжено українсько-швейцарську співпрацю у сфері охорони материнства й дитинства. Про це УНН повідомили в прес-службі Волинської облдержадміністрації.

Результати спільної роботи та подальшу співпрацю в сфері охорони материнства і дитинства обговорили сьогодні під час зустрічі заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк та директор Швейцарського бюро співробітництва та розвитку в Україні з впровадження програми "Здоров’я матері та дитини" Гвідо Белтрані.

Зокрема, Г.Белтрані висловив задоволення щодо якості впровадження на Волині проектів з охорони материнства та дитинства.

Співпраця у цьому напрямку розпочалася ще в 1997 р. з підписання міжурядової угоди "Про фінансове та технічне співробітництво", після чого поетапно було впроваджено кілька проектів: “Неонатологія” 1997 – 2000 р.р., “Перинатологія” 2001 – 2004 р.р. “Перинатальне здоров’я” 2005 - 2007 р. З 2008 року розпочалась співпраця за Програмою “Здоров’я матері та дитини”. В рамках цієї програми у п’яти пілотних закладах Горохівського, Луцького, Любомльського, Маневицького, Ратнівського районів та Луцькому клінічному пологовому будинку, неонатальному центрі обласної дитячої лікарні суттєво покращилася матеріально-технічна база завдяки отриманому обладнанню для інтенсивної терапії новонароджених.

Крім цього, активно втілюються сучасні перинатальні технології на засадах доказової медицини, що дало змогу поліпшити показники здоров'я, ефективно впроваджувати сучасні медичні технології, забезпечити пріоритетність надання медичної допомоги новонародженим.

Волинська область стала пілотною з інформаційно-комунікаційних технологій в охороні здоров'я матері та дитини. 14 пологових відділень центральних районних лікарень за рахунок програми оснащені комп’ютерною технікою, доступом до Інтернету.

У рамках візиту Г.Белтрані відвідає медичні заклади, де впроваджувалася програма, а також візьме участь у проведенні клінічних семінарів та тренінгів для медичного персоналу установ.

О.Курилюк подякував іноземному партнеру за співпрацю та зазначив, що "на Волині буде продовжено українсько-швейцарську співпрацю у сфері охорони материнства й дитинства".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...