Луцькі перевізники «візьмуть в облогу» мерію

Працівники луцького АТП-10701 сьогодні, 7 жовтня, обіцяють розпочати безстроковий пікет Луцької міськради, аби та виконала ухвалу суду.

Про це стало відомо 6 жовтня під час засідання виконкому міської ради.

Голова спостережної ради АТП-10701 Вадим Вітинський розповів, що на такі радикальні кроки підприємство змушене піти через сьогоднішнє рішення виконкомівців. Точніше, причина у відмові його прийняти.

Річ у тім, що в листопаді 2010-го був тендер на перевезення пасажирів по 11-му маршруту. Його виграло АТП-10701. Підприємство АТП №1 було на другому місці і не погодившись із результатами тендеру воно подало до суду.

На час, поки тривав суд, до винесення рішення по суті і дії ухвали про заборону Луцька міськрада вирішила надати маршрут Луцькому підприємству електротранспорту, яке і досі ним користується. За твердженням Вітинського, ЛПЕ для цього власних автобусів не має, а орендує разом із екіпажем, тобто, співробітниками у того ж таки АТП №1.

Вітинський наголошує, що за такою схемою за нещасного випадку на маршруті №11 відповідати буде нікому.

«18 серпня розглянуто судом справу по суті і визнано, що конкурсний комітет правильно визначив переможця, що немає претензій до АТП-10701 і виніс окрему ухвалу про скасування заходів забезпечення, які заборонила підписувати договір з АТП-10701», - каже Вітинський.

Із 18 серпня виконкому дозволено судом підписувати договір з АТП-10701 з моменту оголошення ухвали, тобто, саме від цього дня. Разом із тим, позиція юридичного відділу міськради полягає в тому, що необхідно дочекатися апеляційного розгляду справи. Вітинський тим часом переконує: ухвала, а не рішення вже повинне вступити у силу, бо апеляційний розгляд не зупиняє виконання ухвали.

«Законний переможець не може реалізувати свого права. Підприємство, яке нараховує 300 працівників не може реалізувати свого права і орган владних повноважень я вважаю саме рейдерським захопленням, позбавляючи підприємство його законного права на працю», - каже Вітинський.

«Ми не будемо зупиняти транспорту. Він їздить. Люди не винні. Це буде пікет міського голови і міського виконавчого комітету», - каже Вітинський.

Про Волинь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі