У Луцьку молодих активістів вчитимуть волонтерству

У Луцьку розпочав свою діяльність проект «Волонтерський квартал». 6 жовтня в Центральній міській бібліотеці для дітей відбувся перший захід проект «Соціальна вулиця з волонтерами ВНУ імені Лесі Українки».

Проект «Волонтерський квартал» охоплює чотири великі теми, які об’єднанні в шістнадцять тренінгових занять. Це соціальна вулиця, інтернет-площа, майдан дозвілля і майдан милосердя.

Як розповіла співорганізатор заходу, директор Луцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліна Галан, 6 жовтня на перший тренінг прийшли студенти Волинського національного університету імені Лесі Українки спеціальності «Соціальна педагогіка». Це заняття, на думку Галан, розкриватиме творчий потенціал студентів, спонукатиме до волонтерської діяльності і більш глибше поширить поняття «соціальна робота»  і як вона здійснюється.

Також бажаючі матимуть змогу стати волонтерами Луцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Центральної міської бібліотеки для дітей. До слова, саме на базі книгозбірні відбуваються всі заходи в рамках цього проекту.

Всього охоплять шістдесят волонтерів, які прийдуть із вищезгаданого нацвузу, Луцького педагогічного коледжу, загальноосвітніх шкіл Луцька. Четверта група складатиметься із лідерів громадських організацій.

Усіх вчитимуть створювати та вести Інтернет-блоги, писати пілотні мініпроекти, організовувати заходи тощо. Після курсу навчання усім дадуть сертифікат.

ВІП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі