Закарпаття - це не просто одна із областей України, а й чудовий край з неповторними краєвидами, які перехоплюють подих туристів з усіх куточків світу. Відпочинок на Закарпатті - це всесвітньо відомі мінеральні джерела, садівництво і виноградарство, край мальовничих гір і долин. Своєрідна природа, санаторії закарпаття, комфортний клімат, курорти та архітектурні пам'ятки, цікаві літні і зимові маршрути, - усе це зробило область краєм масового туризму.

Взимку Закарпаття приваблює своїми чудовими гірськолижними курортами, термальними водами, зимовими базами відпочинку, а в влітку - своїми зеленими лісами, чистим повітрям, мінеральними джерелами, величчю Карпатських гір, полонин і привітністю закарпатських людей, то ж запрошуємо на відпочинок у Закарпатті.

В Карпатах майже не розвинена промисловість і відносно  невелика загазованість повітря, що позитивно впливає на екологію. Тут багато культурних та архітектурних пам’ятників, оригінальні традиції та самобутня культура – для приїжджої людини все нове та цікаве. Для допитливих туристів будуть корисними екскурсійні поїздки до Закарпаття, а для цінителів веселого дозвілля – розважальні поїздки. До Карпат приїжджають родинами. Люди похилого віку люблять такий відпочинок за можливість оздоровитися, пройти курс лікування на базі одного з місцевих санаторіїв. Знайдеться чим зайнятися і дітям – влітку до послуг малюків кінні школи, басейни, атракціони, багато сонця та вільного часу на свіжому повітрі.