Луцьку мерію окупують школярі-демократи

Із 10 по 14 жовтня у міській раді та виконавчих органах Луцька проведуть Європейський тиждень місцевої демократії.
Передусім, організатори акції подбають про майбутнє покоління, яке зростає в атмосфері демократії. Зокрема, в 9-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів пройдуть уроки місцевого самоврядування за участю депутатів міської ради.

А в бібліотеках міста та загальноосвітніх навчальних закладах - тематичні книжкові виставки.
Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міськради.
12 жовтня відбудуться засідання Громадської ради при міському голові на тему «Роль місцевих громадських організацій і політичних партій у формуванні місцевої політики, вирішенні питань місцевого значення».
Також заплановані екскурсії міською радою для учнів шкіл, проведення для школярів єдиного дня інформування на тему «Європейські стандарти роботи органів місцевого самоврядування в Україні: проблеми і перспективи». У цей день запланували і веб-трансляцію робочого дня з кабінету заступника міського голови Василя Байцима.
Протягом жовтня в школах відбуватимуться тематичні бесіди, виховні години, уроки історії, конкурси учнівських плакатів, малюнків, творів, а також засідання європейських клубів з питань співробітництва України та Євросоюзу.

Довідка:

Європейський тиждень місцевої демократії – це нова політична ініціатива Ради Європи, яка була ініційована Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейським комітетом з питань місцевої та регіональної демократії. Цей захід має щорічно організовуватися місцевими органами влади усіх держав-членів Ради Європи з метою просування принципів місцевої демократії та сприяння демократичній участі громадян у публічному житті на місцевому рівні.
На підтримку цієї ініціативи Ради Європи було видано Указ Президента України від 27 вересня 2007 р. № 922 «Про Європейський тиждень місцевої демократії».
Уперше Європейський тиждень місцевої демократії в Україні відбувся 15-22 жовтня 2007 року. У більшості регіонів було успішно впроваджено ряд заходів, які сприяли залученню громадян, молоді до справ місцевого самоврядування та кращому усвідомленню ними європейського вектора розвитку нашої держави.

Про Волинь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі