• Головна
  • Волинський цукор солодший для поляків
12:32, 12 жовтня 2011 р.

Волинський цукор солодший для поляків

«Державна Цукрова Спілка в Торуні» розпочала ділові переговори щодо значних капіталовкладень в основні фонди Горохівського та Володимир-Волинського виробництв. Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

За сприяння Волинської обласної державної адміністрації у встановленні ділових контактів розпочались переговори між уповноваженими особами АТ «Державна Цукрова Спілка в Торуні» та Горохівського і Володимир-Волинського цукрових заводів щодо значних інвестицій в основні фонди цих волинських підприємств.

На зустрічі в голови облдержадміністрації Бориса Клімчука польське товариство представляли директор Департаменту розвитку і стратегії Бартош Пенчковські, директор цукрового заводу Вербковіце Едвард Вилупе та радник голови ради директорів Артур Лукасєвіч. Інтереси Горохівського і Володимир-Волинського цукрових заводів представляв голова Наглядової ради ЗАТ «Техно-центр» Юрій Келестин.

АТ «Державна Цукрова Спілка в Торуні» займається виробництвом і продажем цукру. Протягом року воно виробляє біля 600 тис. тонн цукру, завдяки чому є найбільшим підприємством цукрової галузі Польщі (40% національного ринку) та найбільшим виробником в регіоні Центральної і Східної Європи.

Директор Департаменту розвитку і стратегії Бартош Пенчковські повідомив, що у планах спілки - приріст виробництва цукру принаймні на третину протягом найближчих двох років. Проведений поляками аналіз визнав Волинську область одним з регіонів України, що найшвидше розвивається і має оптимальні показники для розвитку цукрової галузі. Відтак, АТ «Державна Цукрова Спілка» шукає на Волині партнерів для розвитку бізнесу, пропонує значні капітальні інвестиції у діяльність з виробництва цукру, а також потенційно - у сільськогосподарські угіддя (оренда ґрунтів для вирощування сировини).

Директор цукрового заводу Вербковіце Едвард Вилупе високо оцінив уже існуючий волинський досвід прийому сировини для солодкої продукції безпосередньо від населення. Завод, яким він керує, теж має договори на прямі поставки буряків з приблизно трьома тисячами польських фермерів. Тому ця практика для них – апробована і після узгодження всіх деталей інвестиційного договору ринок збуту волинських сільськогосподарських виробників пошириться на європейських лідерів цукрового виробництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...