• Головна
  • Як правильно вибрати реле напруги?
14:07, 29 травня 2015 р.

Як правильно вибрати реле напруги?

Користувачам необхідно знати, що номінал сили струму, вказаний на реле напруги, означає силу струму, яку дане реле може пропустити через себе, але не розімкнут. Справа в тому, що для того, щоб роз'єднати два контакти, які перебувають під напругою,треба певних зусиль (контакти намагнічуються): чим більший струм йде через контакти,тим більше зусиль необхідно для їх розмикання. Всі виробники в інструкції на реле напругирекомендують коригувати номінальний струм більшим на 20-30%. Купити реле напруги можна в інтернет-магазині.

Таким чином, при виборі реле напруги Вам достатньо знати, що якщо на Вашому вступному автоматі написано 25А, то Вам необхідно реле на 32А або 40А. Якщо Ваш вступної автомат розрахований на 40А - то достатньо взяти реле на 50-60А і т.д.

Деякі реле напруги не мають вбудованого захисту від високих струмів. Тобто реле напругипотрібно захищати від високих струмів за допомогою автоматичного вимикача. Автоматпідбирається, як і сказано вище, номіналом на 20-30% нижче, ніж номінал реле.Автоматичний вимикач встановлюється перед реле.

Із завданням захисту споживачів електрики від імпульсних перешкод, підвищеної або зниженої напруги найефективніше справляється реле напруги, що складається з електронного пристрою контролю напруги і силової частини роз’єднувача навантаження.

У разі виходу значення напруги за межі заздалегідь запрограмованого діапазону (наприклад, 190-250 В), мікропроцесор посилає силовій частині команду припинити подачу живлення до навантаження. Знеструмивши мережу, реле проводить постійний контроль за напругою живлення, що подається і в разі, якщо вона повернулася в норму, через запрограмований відрізок часу (рекомендоване значення – 6 хвилин) подача електричного струму буде відновлена.

Залежно від способу підключення пристрої можуть бути виконані як у вигляді модуля з вилкою і розеткою, так і у формі розгалужувачів, трійників або подовжувачів. Для живлення таких реле досить встановити їх штекер в електричну розетку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...