748 гривень кожному волинському безробітному

Послугами служби зайнятості у січні – вересні 2011 року скористались 43049 шукачів роботи.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, трудових ресурсів та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Середня тривалість перебування на обліку зайнятих громадян складає 143 дні, рівень працевлаштування за сприяння служби зайнятості – 42,3%.

На Волині найбільш затребувані кухарі, офіціантки та продавці Послугами служби зайнятості у січні – вересні 2011 року скористались 43049 шукачів роботи. Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, трудових ресурсів та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».
Середній розмір допомоги по безробіттю в області складає 836 гривень.

З 1 жовтня 2011 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю для застрахованих осіб складає 748 гривень, для незастрахованих осіб та для застрахованих осіб без урахування трудового стажу – 534 гривень.

Станом на 1 жовтня 2011 року в базі даних центрів зайнятості Волинської області налічувалося 2391 актуальна вакансія, що на 18,3% більше відповідного періоду минулого року.

Серед загальної кількості вакансій на ринку праці Волині питома вага вакансій робітників складає 1387 (58%), службовців – 765 (32%), вакансій, що не потребують кваліфікації – 239 (10%).

За розміром заробітної плати: 25 вакансій (1%) менше мінімальної (із розрахунку неповного робочого дня), 450 вакансій (18,8%) з мінімальною заробітною платою, 1794 вакансії (75%) з заробітною платою, зокрема, від мінімальної до середньої в області (2065 гривень), 122 вакансії (5,2%) із зарплатою більше середньообласної.

На одне робоче місце претендують 5 безробітних, проти 6 у 2010 році.

Найбільш затребувані на ринку праці Волині професії: у сфері послуг – кухарі, офіціанти, бармени; у торгівлі – продавці, касири торгівельного залу; у транспорті та зв’язку – водії, листоноші; у легкій промисловості – швачки;в будівництві – муляри, бетонярі;в сільському господарстві – трактористи; в машинобудуванні – муляри та електрозварники автоматичних та напівавтоматичних машин.

Сім`я і дім
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі