• Головна
  • В області діятиме програма електронного врядування
14:30, 2 червня 2015 р.

В області діятиме програма електронного врядування

В обласній державній адміністрації відбулася зустріч з представниками Державного агентства з питань електронного урядування України та Фонду «Східної Європи» щодо організаційних аспектів впровадження проекту з електронного урядування на теренах Волинського краю.

Участь у заході взяв заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук,  заступник керівника апарату облдержадміністрації Роман Матвійчук, перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлєв та представники Фонду «Східної Європи».

Так Сергій Кошарук висловив сподівання, що за допомогою цієї програми на Волині вдасться побороти корупцію у сфері надання адміністративних послуг.

- В системі державного управління ми максимально намагаємося застосовувати ефективні інструменти та новітні інформаційні-технології, – зазначив Роман Матвійчук. – Також сучасні технологічні рішення намагаємося застосувати і при взаємодії зі суб’єктами звернення. На належному організаційному рівні співпрацюємо і з органами влади: як районного, так і базового рівнів. Крім того, є повне взаєморозуміння в питаннях впровадження електронних систем і технологій з Волинською обласною радою та Луцькою міською радою. В області розробили та реалізували програму інформатизації на 2014-2015 роки. Державні службовці постійно проходять навчання на базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації. Варто зазначити, що і в стратегії розвитку області «Волинь-2020» відображено найважливіші проекти, які ми плануємо реалізувати в найближчі роки. Зокрема, це і електронізація адміністративних послуг: перехід органів влади на безпаперовий документообіг і застосування елементів електронної демократії.

Окрім того, Роман Михайлович поінформував присутніх про те, що в обласній державній адміністрації вже функціонує робоча група з питань електронного урядування, до якої залучаються представники, як громадських організацій, так і органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Також є співпраці і з представниками вищих навчальних закладів та ІТ-кластеру.

Своєю чергою менеджер програми Олена Саєнко привітала область із тим, що вона обрана однією із чотирьох в Україні, які стали партнерами програми «Електронне врядування задля прозорості влади та громадської участі».

- Волинь обрана не просто так, адже під час підготовчої фази проекту область продемонструвала дуже високий рівень готовності, – зауважила вона. – І вам дійсно є чим поділитися з іншими регіонами. Сподіваюся, на нашу подальшу плідну співпрацю.

За її словами, метою програми є забезпечення кращого доступу громадян до послуг, зменшення корупційних ризиків та підвищення рівня довіри до органів влади.

Відтак зацікавлені у партнерстві сторони обговорили робочі моменти з реалізації в області проекту у сферіелектронного урядування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кошарук #Яковлєв
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...