• Головна
  • Питання мобілізації – на постійному контролі
10:31, 3 червня 2015 р.

Питання мобілізації – на постійному контролі

Під час оперативної  наради т.в.о. обласного комісара військового комісаріату Роман Кулик поінформував присутніх про стан виконання в області завдань п’ятої черги мобілізації.

– На курси перепідготовки та підвищення кваліфікації до навчальних центрів та військових полігонів поставлено 48 % військовозобов’язаних,  103 % офіцерів запасу, 23 % техніки національної економіки, – зазначив Роман Кулик. – Кращий стан справ у Маневицько-Любешівському об’єднаному військовому районному комісаріаті – 108 %, Горохівсько-Локачинському – 98 %. Більше половини планового завдання виконали Ківерцівський  (62 %) та Рожищенський райони (63 %). Варто відмітити зростання показників на 18 % у Ратнівсько-Старовижівському об’єднаному військовому районному комісаріаті, на 13 % – у Рожищенському, на 10 % – Ківерцівському та Камінь-Каширському районах.  Гірший стан справ спостерігається у Володимир-Волинському та Любомльському районах, містах Ковелі та Нововолинськ. Дані факти свідчать про те, що у районах та містах недостатньо організована робота щодо забезпечення виконання заходів мобілізації.

Станом на 2 червня цього року військовозобов’язані області, які підлягають призову по мобілізації, оповіщені на 72 %. До адміністративної відповідальності притягнуто 17 громадян, котрі ухилялися від виконання громадянського обов’язку, та щодо 3-х осіб подано документи на відкриття кримінального провадження. Найбільше правопорушень – на території Нововолинського, Ратнівсько-Старовижівського, Маневицько-Любешівського військових комісаріатах. За результатами проведення медичних оглядів тільки 39 % військовозобов’язаних визнані придатними до військової служби за станом здоров’я. Значна кількість громадян, які підлягають призову, знаходяться у розшуку (понад 3 тисячі осіб). Розшукано менше 5 %.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий комісаріат #військо #війна #Кулик #АТО #призов #мобілізація #ухилення #кримінал,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...