• Головна
  • Звільнили генерального директора ДП «Волиньвугілля»
12:14, 8 червня 2015 р.

Звільнили генерального директора ДП «Волиньвугілля»

Михайла Гарбузюка було звільнено з посади генерального директора ДП «Волиньвугілля». Відповідний наказ підписав міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

У документі зазначено, що повноваження Михайла Гарбузюка, гендиректора ДП «Волиньвугілля» припинено з 25 травня цього року, а відтак дію контракту, укладеного з Михайлом Леонідовичем 20 жовтня 2014-го також припинено на підставі 5-го пункту статті 41 Кодексу законів про працю України.

Нагадаємо, що представники шахтарських колективів та профспілки гірників неодноразово нарікали на методи керівництва пана Гарбузюка й вчинені ним порушення. Вивчивши передані шахтарями документи й прекрасно усвідомлюючи важливість подальшого розвитку вугільної галузі Волині, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підтримав позицію гірників. Після чергової зустрічі з представниками ДП «Волиньвугілля» Володимир Петрович офіційним листом поінформував Володимира Демчишина, що облдержадміністрація «підтримує позицію гірників області та просить якнайшвидше прийняти рішення про звільнення Гарбузюка Л.М. із займаної посади», а згодом на вимогу поважного відомства відповідно до статті 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» погодив звільнення Михайла Гарбузюка з посади генерального директора Державного підприємства «Волиньвугілля».

- Моя позиція: потрібні зміни, і кадрові також, – підкреслив Володимир Гунчик, зустрічаючись у середині травня із представниками шахтарських колективів та профспілковим активом. – Вважаю, що ДП «Волиньвугілля» варто реорганізувати у шахтоуправління, до складу котрого увійде 10-та «Нововолинська» та 1-ша «Бужанка». Але новоутворена структура повинна підпорядковуватися напряму міністерству. Директор шахтоуправління одночасно має керувати також і 10-ю шахтою. І це має бути людина з чітким баченням, бо кошти, як надійдуть із бюджету, оперативно й ефективно слід освоїти. Відповідну ідею погодили у міністерстві, бо в такий спосіб уникнемо додаткових оперативних витрат. Що ж до «Бужанки», то тут колектив має запропонувати свою людину. Нехай кандидат розробляє бізнесплан і будемо говорити. Але пан Гарбузюк у моїй особі не знайде підтримки. Про це заявляю привселюдно. І це моя принципова позиція.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Михайл Гарбузюк звільнення ДП «Волиньвугілля»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...