• Головна
  • Зміни для спрощення процедури митного оформлення гуманітарних вантажів
09:12, 9 червня 2015 р.

Зміни для спрощення процедури митного оформлення гуманітарних вантажів

Волинська митниця виступає з ініціативою внесення змін у діюче законодавство щодо спрощення процедури митного оформлення гуманітарних вантажів. Це питання стало одним з основних для обговорення під час робочого візиту народного депутатa України, члена Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Андрія Федоровича Антонищака на Волинську митницю ДФС.

Під час зустрічі спільно з керівником установи Андрієм Андрейківим обговорено питання митного оформлення товарів, гуманітарних вантажів та засобів для українських військових у зоні антитерористичної операції.

«Сьогодні представники волонтерського руху дуже активні та існує багато бажаючих допомогти армії, бойовим підрозділам. А головне завдання митниці – всіляко сприяти волонтерським організаціям у їх нелегкій роботі», - зазначив під час зустрічі керівник митниці Андрій Андрейків.

Зміни для спрощення процедури митного оформлення гуманітарних вантажів (фото) - фото 1

Зміни для спрощення процедури митного оформлення гуманітарних вантажів (фото) - фото 1

Сторони обговорили усі проблемні моменти, які виникають під час перевезення через кордон України гуманітарної допомоги,  товарів для військових.

Під кінець зустрічі Андрій Федорович Антонищак ознайомився з специфікою роботи митного поста «Ягодин» та контролюючих служб.

Зміни для спрощення процедури митного оформлення гуманітарних вантажів, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#процедура митного оформлення гуманітарних вантажів волинська митниця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...