• Головна
  • Закінчується 5-та черга мобілізації, стартує – 6-та
15:11, 9 червня 2015 р.

Закінчується 5-та черга мобілізації, стартує – 6-та

Під час оперативної  наради т.в.о. начальника відділу обліково-мобілізаційної роботи Геннадій Лічман поінформував присутніх про стан виконання в області завдань п’ятої черги мобілізації та хід призову на строкову військову службу.

– Станом на сьогодні на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації до навчальних центрів та військових полігонів поставлено 53 % військовозобов’язаних,  113 % офіцерів запасу, 36 % техніки національної економіки, – зазначив Геннадій Лічман. – Планове завдання виконали у Маневицько-Любешівському об’єднаному районному військовому комісаріаті – 110 % та Горохівсько-Локачинському – 100 %. Ліпша ситуація у Ківерцівському  – 77 % та Рожищенському районах – 72 %. Значно покращився стан справ, у порівнянні з попереднім тижнем, у Володимир-Волинському, Ковельському, Ківерцівському, Іваничівському, Ратнівському районах та містах Луцьк і Нововолинськ. Проте не спостерігається позитивного зрушення у Турійському, Камінь-Каширському, Любомльському, Шацькому районах та місті Ковелі. Дані факти свідчать про те, що у районах та містах недостатньо якісно організована робота щодо забезпечення виконання заходів мобілізації.

Станом на 8 червня військовозобов’язані області, які підлягають призову по мобілізації, оповіщені на 74 %. Недостатньо якісно організована робота щодо оповіщення військовозобов’язаних за місцем працевлаштування. Під час 5-ї черги мобілізації до адміністративної відповідальності притягнуто 178 громадян та щодо 36-ти осіб подано документи на відкриття кримінального провадження. Найбільше правопорушень – у Нововолинському, Ратнівсько-Старовижівському, Маневицько-Любешівському військових комісаріатах. За результатами проведення медичних оглядів тільки 40 % військовозобов’язаних визнані придатними до військової служби за станом здоров’я. Майже третина з тих, хто приходить на медичний огляд, направляються на  дообстеження.

Значна кількість громадян, які підлягають призову, знаходяться у розшуку (понад 3 тисячі осіб). Розшукано лише 2 %.

Продовжено виконання завдань 5-ї черги мобілізації до 18 червня 2015 року, а з 19 червня – розпочнеться 6-та черга, яка триватиме до 17 липня 2015 року.

Також заступник військового комісара повідомив, що протягом травня-червня 2015 року у Збройних Силах України за рішенням Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України проводитиметься командно-штабне навчання з територіальної оборони.

Під час практичної фази сплановано відпрацювати участь органів управління та підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, а також обласних та Київської міської державних адміністрацій у виконанні завдань територіальної оборони.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...