• Головна
  • На Волині надходження ЄСВ сягають майже 1,2 мільярда гривень
09:04, 11 червня 2015 р.

На Волині надходження ЄСВ сягають майже 1,2 мільярда гривень

Волинські страхувальники протягом п’яти місяців 2015 року сплатили 1 мільярд 197 мільйонів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Це на 129,6 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Понад 12-ти відсоткове збільшення надходжень єдиного внеску на Волині – наслідок реформування системи нарахування та сплати ЄСВ і свідчення ефективності його адміністрування, - стверджують в ГУ відомства в області.

«Випереджаюча минулорічні показники динаміка надходжень ЄСВ –прогнозована нами тенденція. Окрім того, що страхувальники отримали прийнятні умови для підвищення рівня оплати праці завдяки застосуванню понижуючого коефіцієнта, ми спільно з органами виконавчої влади приділяємо максимум уваги питанням легалізації найманих працівників», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

За словами керівника ГУ відомства в області, у тому, щоб отримувати легальну зарплату з усіма необхідними відрахуваннями повинні бути зацікавлені й самі наймані працівники.

«Законодавець передбачив досить сприятливі норми для того, щоб роботодавці поетапно виводили зарплату з «тіні» та здійснювали належні відрахування, дбаючи про інтереси держави та соціальні гарантії для своїх працівників. Однак, кожен працюючий громадян теж повинен займати досить активну позицію і вимагати від свого працедавця офіційного працевлаштування і легальної оплати праці», - вважає Віталій Чуй.

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#надходження ЄСВ Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...