• Головна
  • Чи може отримати статус неприбуткової організації ОСББ?
09:32, 11 червня 2015 р.

Чи може отримати статус неприбуткової організації ОСББ?

Статус неприбуткової організації об’єднання співвласників багатоквартирного будинку може отримати у разі внесенням її контролюючим органом до Реєстру неприбуткових організацій та установ – повідомляють фахівці ГУ ДФС у Волинській області.

З 10.04.2015 року набрав чинності Закон України від 18.03.2015 р. № 263-VIII «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій», яким перелік неприбуткових організацій доповнено:

- об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку;

- асоціаціями власників жилих будинків;

- житлово-будівельних кооперативів.

Скористатися правом для отримання статусу неприбуткової організації відповідно до положень пп. 133.1.1 п. 133.1 ст. 133 Податкового кодексу такі організації можуть за умови, якщо метою їхньої діяльності не може бути одержання і розподіл прибутку серед засновників, членів органів управління, інших пов’язаних з ними осіб, а також серед працівників такого об’єднання.

Також звертаємо увагу, якщо державна реєстрація такої неприбуткової організації відбулася після 31.12.2014 року та до набрання чинності Законом № 263, у разі внесення її до Реєстру неприбуткових організацій та установ протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом вона вважається такою, що внесена до Реєстру з дня її державної реєстрації.

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#статус неприбуткової організації ОСББ луцьк 10 червня 2015
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...