• Головна
  • У місцевих бюджетах Волині вже понад 61 мільйон гривень єдиного податку
09:10, 12 червня 2015 р.

У місцевих бюджетах Волині вже понад 61 мільйон гривень єдиного податку

Протягом п’яти місяців 2015 року волинські підприємці, котрі обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 61,1 мільйона гривень єдиного податку. Це на 32,3 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Як свідчить аналітика, на Волині юридичні особи малого підприємництва, котрі працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, за цей час поповнили місцеві скарбниці 10,7 мільйона гривень єдиного податку, а фізичні особи - спрощенці сплатили 46,7 мільйона гривень. Сільськогосподарські товаровиробники 4 групи додали місцевим бюджетам ще 3,7 мільйона гривень єдиного податку.

«Тобто, позитивна динаміка надходжень єдиного податку, як і решти місцевих податків і зборів, – це можливість для територіальних громад не лише фінансувати свої поточні програми, а й планувати надходження на наступний бюджетний рік. Тому розвиток малого підприємництва, в тому числі в аграрному секторі, – це той потенціал, на який територіальні громади можуть розраховувати в майбутньому», - зазначив начальник Головного управління ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Наразі на Волині ріст сплати єдиного податку найвищий на території обслуговування Володимир-Волинського району – 59,4 відсотка плюс до надходжень минулого року. Підприємці – спрощенці, котрі здійснюють бізнес - діяльність на території обслуговування Ківерцівської ОДПІ сплатили єдиного податку на 34,4 відсотка більше, як торік, а Нововолинської ОДПІ збільшили сплату єдиного податку на 45,8 відсотка.

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#61 мільйон гривень єдиного податку бюжет волині
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...