• Головна
  • Волинська митниця ДФС та найбільші підприємства Волині: діалог та співпраця
09:48, 13 червня 2015 р.

Волинська митниця ДФС та найбільші підприємства Волині: діалог та співпраця

Виробничі кампанії Волині та працівники Волинської митниці ДФС відтепер спільно опрацьовуватимуть пропозиції щодо доцільності законодавчих змін. З цією метою створено робочу групу, девізом роботи якої стане: «сприяння розвитку митної справи та інвестиціям Волині.

Такої домовленості досягнуто в ході останньої зустрічі керівництва Волинської митниці ДФС з представниками експортерів.

«У тому, що бізнес спільно з працівниками ДФС зможуть напрацювати низку ефективних законодавчих новацій не має сумніву, оскільки свої зауваження та обґрунтування щодо потреби у змінах до чинних положень Митного кодексу України та інших законодавчих актів надаватимуть представники підприємств з іноземними інвестиціями. Бізнес делегував для роботи у цій групі саме тих фахівців, котрі вже не один рік працюють в умовах національного, на жаль, недосконалого законодавства. Ми маємо намір спільно запропонувати низку вкрай необхідних змін», - зазначив в.о. начальника Волинської митниці ДФС Андрій Андрейків.

Відтак, бухгалтери і юристи волинських виробничих підприємств у тандемі з митниками мають намір вже незабаром запропонувати на розгляд законодавця зміни, що спростять умови для діяльності як підприємств з іноземними інвестиціями, так і вітчизняного бізнесу.

Окрім того, учасники зустріч обговорили процедуру надання підприємствам статусу незалежного економічного оператора та спрощення митних процедур.

Отож, фахівці митниці наголосили, щоб отримати статус уповноваженого економічного оператора, підприємства повинні докладно описати свою господарську діяльність, вказавши кількість працюючих, суму сплачених податків, подати фінансову звітність, проаналізувати спільно з митниками показники своєї діяльності, відтак - претендувати на статус уповноваженого економічного оператора.

Такий алгоритм не надто обтяжливий для виконання підприємствами реального сектору економіки, які сумлінно сплачують податки, - запевняють у Волинській митниці ДФС.

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Волинська митниця ДФС найбільші підприємства Волині
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...