• Головна
  • Підприємницький патріотизм з полиць магазинів
14:01, 15 червня 2015 р.

Підприємницький патріотизм з полиць магазинів

На виконання рішення Луцької міської ради від 26.02.2015 №71/25, розпорядження міського голови від 11.08.2014 №288 «Про додаткові заходи щодо підтримки українського виробника», за результатами проведеного моніторингу серед супермаркетів міста та великих торговельних мереж станом на 10 червня 2015 року встановлено, що знайдене повне взаєморозуміння між владою та суб’єктами господарювання щодо спеціального інформування споживачів про товари російського походження, припинення поставок російських товарів та підтримки українського виробника.

   Суб’єктами господарювання продовжується робота щодо запровадження помітного маркування товарів позначками «Товари з Російської Федерації» та/або зображенням прапора Російської Федерації на цінниках товарів.

   Всі заклади торгівлі, які ввійшли в групу моніторингу, відмарковують на цінниках товари російського походження зображенням прапора Російської Федерації, окремі додатково зазначають слово «Росія» .

   В окремих закладах запроваджене маркування всіх товарів позначками про країну – виробника або інформування табличками на полицях товарів «Купуй українське» на синьо-жовтому фоні.

    Суб’єкти господарювання, демонструючи підприємницький патріотизм, вживають всіх можливих заходів щодо повної відмови від товарів російського походження, окремі, які мали достатньо широкий асортимент російських товарів, привели його до мінімуму, якщо дозволяли договірні зобов’язання – використовувалась можливість повернення товарів, ще інші - розпродують наявні залишки товарів або працюють з відповідними підприємствами до закінчення строку дії договорів щодо поставок товарів російського походження, при цьому в терміновому порядку проходить пошук аналогів товарів українських або інших країн – виробників.

   За період дії зазначених рішення міської ради, розпорядження міського голови нові договірні зобов’язання з постачальниками російських товарів не укладались.

   За інформацією підприємницьких структур, значно зменшились обсяги продажу російських товарів, через те розпродаж залишків є тривалим. А це говорить про те, що споживачі теж, зі своєї сторони, підтримують спільну позицію дій міської влади та підприємницьких структур.

    Довідково: Три способи, як визначити російський товар:

   назва торгової марки;

   штрих-код товару (товари вироблені в Росії починаються на 46 (460-469));

   країна – виробник (інколи штрих-код вказують за місцем реєстрації підприємства ( не російський)).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#товари українські #бойкотуй російські товари
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...