Луцьк відкриє для туристів іще один замок

До 1 грудня цього року в Луцьку буде здійснено благоустрій території біля вежі Чарторийських стіни Окольного замку. Розпорядження про це підписав міський голова Микола Романюк. Про це інформують у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Благоустрій проводиться з метою підвищення туристичного іміджу міста Луцька, розробки нового туристичного маршруту, впорядкування території Державного історико-культурного заповідника «Старий Луцьк».

Цим розпорядженням зобов’язано відділ екології організувати проведення благоустрою території біля вежі Чарторийських стіни Окольного замку до 1 грудня 2011 року.

Комунальним підприємствам «Зелене господарство м. Луцька» та «Луцькспецкомунтранс» доручено забезпечити викорчовування самосівів та вивезення їх із території заповідника, а також зібрати та вивезти усі побутові відходи.

«Перець…» схвалює таку ідею, адже про існування Окольного замку в Луцьку відомо, мабуть, далеко не всім, скільки від цієї пам’ятки XV століття, що на вулиці Кафедральній, 6, до наших днів збереглася лише одна з чотирьох мурованих веж – вежа Чарторийських. До вежі прилягає оборонний мур, декорований сітчастим цегляним орнаментом у готичному стилі. Це робить цю пам’ятку cтаровини справді привабливою для туристів і може прислужитися справі підвищення туристичного іміджу Луцька.

Перець по-ковельськи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі