• Головна
  • В Луцьку вперше відкриється навчальний центр підготовки ІТ-спеціалістів за міжнародними стандартами
14:25, 17 червня 2015 р.

В Луцьку вперше відкриється навчальний центр підготовки ІТ-спеціалістів за міжнародними стандартами

18 червня об 11:00 відкривається перший в Луцьку навчальний ІТ-центр “BRAIN ACADEMY”. Навчальний центр готуватиме сертифікованих ІТ-спеціалістів, які прагнуть перейти до ІТ-сфери, а також підвищуватиме кваліфікацію професійних програмістів і тестувальників., - повідомили у прес-службі Луцького ІТ-кластеру.

Стати студентом “BRAIN ACADEMY” може кожний охочий – достатньо залишити заявку на сайті http://brainacad.comабо ж зателефонувати за телефоном 0660966069.

Початок занять “BRAIN ACADEMY” заплановано на 1 вересня 2015 року.

Програма відкриття навчального IT-центру "BRAIN ACADEMY"

11:00 – кава-брейк

11:30 – Урочисте відкриття

11:35 - Вступне слово — Гоцалюк Петро Павлович, керівник економічних програм ГО «ЄМП», радник Голови ВОДА

11:45 - Романюк Микола Ярославович, Луцький міський Голова

11:55 - Кошарук Сергій Дмитрович, заступник Голови ВОДА

12:10 - Губанов Олексій Володимирович, керівник ГО «ЄМП»

12:20 - Герасимчук Олег Олександрович, завідувач кафедри комп'ютерних технологій ЛНТУ

12:30 - Закалов Ігор, директор ”BRAIN ACADEMY”

12:40 - Представники ІТ-компаній

13:00 - Закінчення заходу

Довідково:

BRAIN ACADEMY” — інноваційний навчальний центр, який дає можливість отримати престижну освіту у сфері інформаційних технологій, яка відповідає міжнародним стандартам якості. Завданням “BRAIN ACADEMY” є допомогакожному в найкоротші терміни досягнути освітніх і кар'єрних цілей в галузі інформаційних технологій. Виконання своїх завдань навчальний центр прагне здійснити завдяки високому рівню кваліфікації своїх викладачів-практиків, програмі, яка розроблена у відповідності до міжнародних сертифікатів і вимог потужних українських та закордонних ІТ-компаній, а також співробітництву з ведучими компаніями в галузі інформаційних технологій.

Коментарі:

Ми раді нашому співробітництву з “BRAIN ACADEMY”, оскільки це єдиний в Україні центр авторизованих курсів по тестуваннню і розробці программного забезпечення, - коментує Михайло Олійник, координатор освітніх програм “BRAIN ACADEMY” у місті Луцьку. – Ми сертифікуємо наших тренерів і тепер будемо читати саму повну програму на ринку освіти. Це дозволить гарантувати нашим студентам якість навчання і подальше працевлаштування в кращих ІТ-компаніях”.

Метою “BRAIN ACADEMY” є формування ринку авторизованого навчання за міжнародними стандартами в Україні. Поки що такої освіти, особливо в області розробки програмного забезпечення, у нас не існує. Тому спеціалісти, яких готують в державних навчальних закладах і в приватних навчальних центрах не завжди відповідають вимогам ІТ-ринку. Ми впевнені, що збільшення кількості висококваліфікованих викладачів і наявність актуальних програм дозволить нам створити сучасний освітній центр в області ІТ, який буде готувати провідних спеціалістів міжнародного рівня. Підписуючи угоду про роботу з академіями та університетами по всій Україні, ми гарантуємо майбутнім студентам якість навчання. Саме тому, ми сертифікуємо лише найкращі навчальні заклади.

Кожний партнер, який починає з нами працювати, повинен обов’язково сертифікувати своїх найкращих тренерів і працювати лише за нашими навчальними програмами, розробленими на базі українських і міжнародних ІТ-компаній, а також європейської моделі е-CF. Ми впевнені, що завдяки “BRAIN ACADEMY” Україна зможе отримати велику кількість ІТ-зірок”, - каже Ігор Закалов, генеральний директор “BRAIN ACADEMY”.

ІТ-індустрія сьогодні є провідною у світі, за нею майбутнє. Тому важко переоцінити важливість таких заходів, які проходять сьогодні, а саме започаткування системного підходу до розвитку ІТ-освіти, а в перспективі і ІТ-індустрії на теренах Волині”, - вважає радник Голови Волинської обласної державної адміністрації, Петро Гоцалюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#IT-центр #відкриття #Луцьк #18 червня
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...