• Головна
  • У Луцькому комбінаті хлібопродуктів № 2 відновлюють виробничі потужності
16:27, 17 червня 2015 р.

У Луцькому комбінаті хлібопродуктів № 2 відновлюють виробничі потужності

Минулого тижня на теренах області перебував Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, який в рамках робочої поїздки ознайомився із роботою Луцького комбінату хлібопродуктів № 2.

Оглянув потужності Луцького КХП № 2 Олексій Павленко, позаяк це підприємство входить до п’ятірки найпотужніших комбінатів відповідного спрямування й, відповідно, має економічне значення для області. На превеликий жаль, нині КХП переживає не найліпші часи: ще не погашено борги попередніх років. Одначе, зважаючи та на величезний потенціал комбінату та нові підходи в роботі, котрі запровадило нове керівництво, виконавча влада області розраховує на позитивний результат. Відтак завдання керівництва області – максимально підтримати підприємство, щоби воно працювало на повну силу. Таку думку висловив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Зважаючи на те, що з ініціативи керівника найвищої виконавчої гілки влади краю на оперативних нарадах систематично заслуховують звіти керівництва найбільших підприємств області, у курс справ  Луцького КХП № 2 увів нещодавно призначений директор Вадим Гранюк.

За його словами, з кінця березня цього року підприємство відновило виробництво й станом на 15 червня  переробило 6 тис. 629 тонн зерна, в тому числі 4 тис. 911 тонн зерна пшениці  і 1 тис. 718 тонн жита. Відповідно вироблено 5 тис. 152 тонни борошна, яке у повному обсязі реалізовано на ринках Волинської області.

– Станом не середину червня на підприємстві зберігається 9 тисяч 354 тонни зерна, з них 8 тисяч 383 тонни – це зерно Держрезерву, 787 тонн – державної продовольчої зернової кооперації, – повідомив керівник підприємства. – На комбінаті працює172 особи. Але маємо невирішену проблему щодо погашення заборгованості з заробітної плати, яка на 12 червня становить 401 тисячу гривень. Плани погашення вже є. Минулого тижня мав зустріч із керівництвом Аграрного фонду України. Вдалося домовитися, що з початком наступного місяця фонд розпочне переміщувати до нас неменше як 2 тисячі тонн зерна щомісяця. У результаті підприємство зможе працювати та забезпечувати область борошном, а отже вдасться погасити борги із заробітної плати.

Що ж стосується майбутньої заготівлі, то на КХП проводять підготовку до приймання зерна майбутнього врожаю. Наступного маркетингового року керівництво підприємства планує закласти близько 45-50 тисяч тонн зерна, що дозволить комбінатові стабільно працювати.

Окрім того, за сприяння департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації 25 червня на підприємстві відбудеться день відкритих дверей, щоби учасники продовольчого ринку зрозуміли й переконалися: підприємство може стабільно працювати та є відповідальним оператором на ринку продовольства.

Голова облдержадміністрації дав доручення Вадиму Гранюку протягом  10 днів розробити план роботи КХП № 2 на друге півріччя 2015 року, врахувавши позицію Міністерства, департаменту агропромислового розвитку та трудового колективу. Це має бути поетапна програма, за якою державне підприємство буде працювати, позаяк лише вправний маркетинг дасть можливість вивести комбінат із кризи та налагодити успішну роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцький комбінат хлібопродуктів #виробничі потужності #відневлення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...