• Головна
  • Як вибрати теплі та економічні вікна?
23:56, 17 червня 2015 р.

Як вибрати теплі та економічні вікна?

 

Інвестуючи у вікна, ви повинні бути впевнені, що ця витрата в найближчій чи подальшій перспективі вас порадує. Бажаючи мати впевненість у тому, що вікна виправдають ваші сподівання і дозволять скоротити витрати на опалення будівлі, потрібно подбати про вибір відповідних продуктів і, що важливо, правильний монтаж.

Потрійний склопакет дозволяє знизити коефіцієнт тепло проникнення. Вікна з потрійним склопакетом мають низько вуглецеве покриття, ефективне теплове випромінювання. Потрійні склопакети доступні також на вікна львів з ПВХ. Товщина профілю має важливе значення. Теплий монтаж вікон найкраще служить енергоефективності.

Велике значення для тепло проникнення вікна має тип встановленого склопакета. У пошуках економії, якщо мова йде про опалення, варто інвестувати у вікно з потрійним склопакетом, заповненим благородним газом, що дозволяє знизити коефіцієнт тепло проникнення склопакета до Ug = 0,4 вт/м2к.

Застосування цього типу склопакета вимагає,насамперед, відповідної товщини віконного профілю. Установка потрійного склопакета можлива, зокрема, в дерев'яних вікнах " DAKO, серії DDF-92,товщиною профілю 92 мм, нагороджених золотою медаллю QualityInternational 2011року, як продукт вищої якості.

Додатковою перевагою скла є енергоефективне покриття,яке не пропускає теплове випромінювання, зрозуміло, що зберігає при цьому прозорість. Це рішення покращує теплоізоляцію і усуває неприємний холод, що виникає, як правило, поблизу скла.

Віконні профілі

Товщина віконного профілю – це важливо для терміну не тільки із-за можливості становлення теплого скла, але і підвищує теплоізоляцію вікна. Іншою важливою особливістю віконного профілю є кількість камер, які мають бути оптимальними для обраної глибини установки.

Прикладом вікон, побудованих з теплих профілі класу А-це серія вікон DAKO DPT-90,профіль товщиною 90 мм, нагороджених знаком "VIP" в категорії енергоефективності. Виготовлені з ПВХ, вікнадозволяютьотриматитеплопроникненнявсьоговікнаUw=0,77 W/m2K. Позитивний вплив на теплоізоляцію серії DPT-90,має комплект з трьох прокладок і вставки в профілі рами.

Теплий монтаж вікна

Коли ми робимо вибір відповідних вікон, потрібно пам'ятати, що без правильної установки вони не будуть виконувати своєї функції. Метод установки вікон дуже добра служниця енергозбереження,встановлення та кожtri-ply.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...