• Головна
  • Освітні заклади у Луцьку продемонстрували хороші результати
12:00, 18 червня 2015 р.

Освітні заклади у Луцьку продемонстрували хороші результати

Про закінчення 2014-2015 н.р. та роботу освітніх закладів міста у новому 2015-2016 навчальному році членів виконавчого комітету поінформував начальник управління освіти Олег Гребенюк. Він наголосив, що управлінням освіти та дирекціями шкіл міста згідно з календарним планом підготовки та організованого проведення державної підсумкової атестації та закінчення 2014-2015 н.р. здійснено усі необхідні заходи щодо організованого закінчення навчального року.

   30 травня в Палаці культури міста відбулося урочисте вручення міським головою медалей випускникам 11-их класів. Усього було вручено 142 медалі (105 - золотих, 37 - срібних).

    За його словами, 24 квітня учні 11 класів складали державну підсумкову атестацію з української мови в формі ЗНО. З 03 червня продовжується основна сесія ЗНО-2015. Пункти тестування розміщені на базі 15 установ міста.

   У школах міста з 02 червня розпочали свою роботу 26 пришкільних таборів, які працюватимуть до 17 червня.

   Крім того, з 11 червня розпочала свою роботу літня школа «Ерудит» на базі дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Ровесник» для 180 обдарованих дітей шкіл Луцька та 18 дітей з м. Волновахи.

   Олег Гребенюк зазначив, що за підсумками ІV (всеукраїнського) етапу олімпіад 2015 р. школярі міста здобули 17 Всеукраїнських перемог, серед них: І місце - 2, ІІ – 9, ІІІ – 6 учнів. Переможцями стали учні навчальних закладів №№ 1, 4, 5, 9, 14, 21, 22.

   На Всеукраїнському етапі конкурсу отримали перемогу 18 учнів.

   Начальник управління освіти повідомив, що за результатами участі педагогів у фахових змаганнях до фінального етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015» (фінал – у вересні 2015 р.) із 4-х педагогів-лучан-переможців обласного туру увійшли троє учителів.

   Лауреатами (ІІ місце) заключних турів всеукраїнських конкурсів, турнірів стали двоє педагогів.

   Ключовими завданнями розвитку дошкільної освіти і надалі залишається забезпечення якості та доступності дошкільної освіти для кожної дитини відповідного віку незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального стану.

   Мережа ДНЗ в місті складає 40 ДНЗ, з них 1 ДНЗ - компенсуючого типу, 4 - комбінованого, 1- санаторного типу, 1 ДНЗ - у складі НВК. У ДНЗ розгорнуто 383 вікових групи, в яких виховується 10782 дітей віком від 2 до 6 років з 12-годинним режимом роботи дошкільних навчальних закладів (з 7.30 до 19.30). Організованою дошкільною освітою охоплено 79.9 %, від загальної кількості дітей в місті від 1 до 6 років. Залишається проблемним питання забезпечення в повному обсязі потреб місцевих громад у влаштуванні дітей в ДНЗ.

   У 2015 році 2863 дітей старшого дошкільного віку підготовлено до систематичного навчання в школі в основному на базі функціонуючих дошкільних навчальних закладах (99,9%), 0.1% - в позашкільних закладах ("маленькій школі"). Однак, 354 дитини старшого віку повторно залишаються у ДНЗ, що зменшує кількість місць для дітей інших вікових категорій.

   У літній період організовано роботу у 7 чергових ДНЗ в різних мікрорайонах міста (ДНЗ № 2, 26, 27, 34, 20, 11, 21). За результатами опитування батьків поступило 2400 заяв щодо перебування дітей у ДНЗ під час літнього періоду.

   Завершивши свою доповідь, Олег Гребенюк відповів на запитання членів виконкому Миколи Євтушина, Ореста Маховського, Богдана Климчука, Олега Бондарука.

   Міський голова Микола Романюк подякував працівникам галузі освіти Луцька за хорошу роботу. Він зауважив, що показником їхньої роботи є те, що наші учні демонструють високі результати під час ЗНО.

   За його словами, з міського бюджету щороку виділяються кошти для гімназійних, ліцейних, колегіальних класів та старших класів спеціалізованих шкіл, додаткові години на для творчої науково-дослідницької співпраці з вузами та години на експериментальну роботу у школах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк #навчальні заклади #результати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...