• Головна
  • Луцький хакатон триває | день третій
еко-вікенд
07:59, 21 червня 2015 р.

Луцький хакатон триває | день третій

еко-вікенд
Три концепції на всеукраїнський конкурс ідей з енергозбереження в рамках європейських днів енергетичної свободи подаватимуть подаватимуть учасники еко-вікенду у Луцьку. Над ними працює команда першого на Волині хакатону Hack4energy, що відбувається у Луцьку цими вихідними. 
"Учасники хакатону - дуже різні люди, які за два дні перетворилися на справжню дружню команду, - розповідає директор з розвитку "Української софтверної компанії" та куратор луцького енергохакатону Олена Ярощук. - Це й екологи, які ще навчаються у місцевих вишах, люди з власними напрацюваннями у сфері екології, дизайнери, журналісти, програмісти та інженери з досвідом роботи, а також працівники місцевих ІТ-компаній. Загалом у хакатоні бере участь 15 людей"
"Хоча ми мали просто курувати процес генерації ідей, концепція настільки захопила, що ми й самі включилися в роботу та працюємо над проектами", - додає директор Луцького ІТ-кластеру Іванна Мартинів. 
ъ1

ъ1

ъ3

ъ3

На початку еко-вікенду Hack4energy луцька команда виробила 12 ідей, які можуть посприяти енергозбереженню в Україні і в Луцьку зокрема. З допомогою київського куратора 1/4 ідей відкинули і упродовж суботи, 20 червня,  працювали над розвитком трьох основних концепцій у сферах дизайну та програмного забезпечення. 
Сьогодні, 21 червня, учасники зніматимуть відеопрезентації своїх енергоідей для київського журі, що відбере 6 ідей з усіх 12-ти міст, що беруть участь у всеукраїнському хакатоні, які й отримають кошти з призового фонду, що становить 30 080грн. 
ъ5

ъ5

Більше фото тут: https://vk.com/album-18622262_216994432
Джерело: Луцький ІТ-кластер. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк #еко-вікенд #хакатон #енергозбереження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...