• Головна
  • 9-та Національна відбіркова конференція Європейського Молодіжного Парламенту-Україна: набір учасників
набір учасників
09:12, 22 червня 2015 р.

9-та Національна відбіркова конференція Європейського Молодіжного Парламенту-Україна: набір учасників

набір учасників

Цього літа місцем проведення 9-тої Національної відбіркової конференції Європейського Молодіжного Парламенту-Україна («ЄМП-Україна») стане сучасне місто з багатою історією – Луцьк.

Тема цього заходу «Об’єднані заради миру» («United for peace») – згуртує для вирішення актуальних проблем сучасності більше сотні молодих та ініціативних людей віком 16-22 років з Європи та України. Упродовж трьох днів вони працюватимуть у складі міжнародних комітетів, структура і загальна спрямованість яких відповідає аналогічним позиціям комітетів Європейського Парламенту.

Учасники сесії можуть стати кандидатами для майбутньої делегації від «ЄМП-Україна» у міжнародних сесіях. Потенційно – це люди, які прийматимуть стратегічні для Європейського Союзу рішення через 10-15 років. Серед колишніх делегатів міжнародних сесій ЄМП – віце-президент Бельгії Фрея Ван дер Бош, радник Прем’єр-міністра Франції (2002-2005) Крістіан Готшальк, засновник Українського кризового медіа-центру Василь Мірошниченко. 

9-та Національної відбіркової сесія Європейського Молодіжного Парламенту-України буде цікава для тих, хто має бажання :

  • обговорити у складі комітетів нагальні проблеми миру сучасної Європи та України і визначити шляхи їх подолання;  
  • отримати практичні навички у спілкуванні діловою англійською мовою;
  • познайомитися з активними,цікавими та ерудованими людьми;
  • здобути цінний досвід.

Благодійний внесок на покриття харчування, роздаткових матеріалів та адміністративних витрат складає 100 грн. Для реєстрації усім охочим пропонується заповнити аплікаційну форму:https://goo.gl/ijl0q5


9-та Національна відбіркова конференція Європейського Молодіжного Парламенту-Україна: набір учасникі триває (фото) - фото 1З 11го по 15те серпня Європейський молодіжний парламент - Україна проводитиме 9-ту Національну Відбіркову Сесію в Луцьку, тому ми запрошуємо індивідуальних делегатів зі всієї України. Щоб подати заявку на участь, заповніть цю форму до середи, 24-го червня 2015, 23:59 за київським часом.

Учасники будуть відібрані на конкурсній основі. Рівень володіння англійською мовою повинен бути достатній для висловлювання та аргументації власних ідей.

 _______________________________

р4

р4

ЄМП- це …

Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) – міжнародна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp-ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 36 національних осередків у країнах Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Євпропейський молодіжний парламент #набір учасників
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...