• Головна
  • Повідомлення про сплату податків для волинян
10:18, 23 червня 2015 р.

Повідомлення про сплату податків для волинян

Волиняни отримують повідомлення-рішення від органів ДФС про сплату податку на нерухоме майно, транспортного податку і плати за землю.

Фахівці підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб ОДПІ та ГУ ДФС в області вручають волинянам повідомлення – рішення органів ДФС про нараховані суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку і плати за землю.

Оскільки фахівці органів ДФС ці платіжні документи вручають кожному платнику особисто – у робочі та вихідні дні, ГУ ДФС Волині просить волинян відповідально поставитися до цього процесу та не чинити перешкод фіскалам при виконанні ними своїх посадових обов’язків.

Упродовж 60 календарних днів з дня отримання повідомлення - рішення від органу ДФС власники нерухомості, транспорту і землі зобов’язані перерахувати суму податку на вказані у повідомленні реквізити.

«Ми сподіваємося, що всі волиняни сплатять належні суми до місцевих бюджетів. Цим вони засвідчать про свідому громадянську позицію та внесуть посильну частку у забезпечення фінансової самостійності місцевих громад», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

ж1

ж1

Звертаємо увагу, що сільські мешканці можуть сплатити податок на нерухоме майно, плату за землю у касах сільських (селищних) рад за квитанцією про приймання податкових платежів.

Джерело: Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#повідомлення #сплата податку #Волинська область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...