• Головна
  • Як випускникові знайти роботу – тренінг у Луцьку
тренінг
08:11, 25 червня 2015 р.

Як випускникові знайти роботу – тренінг у Луцьку

тренінг

Як працює Центр зайнятості, чи можна отримати безкоштовно ще одну освіту, які професії актуальні, з яким умінням працевлаштуватися тяжче, як писати резюме та супровідний лист і як пройти успішно співбесіду – про усе це розмовляли під час тренінгу «Випускник: резюме, співбесіда, зустріч з роботодавцями».

Захід відбувся 23 червня, у Волинській обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки. Організували тренінг луцький осередок ГО «Самопоміч» під керівництвом Тараса Яковлева.

Розпочався тренінг з випускниками із зустрічі з начальником відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Юлією Харічковою. Вона розповіла про можливість здобуття освіти робітничих професій. У Центрі зайнятості можна здобути освіту робітничих професій. «Коли ви переглядаєте оголошення, обовязково потрібно пересвідчитися, чи це добросовісний роботодавець. Адже під фразою «стажування» може розумітися бажання користуватися вашою безкоштовною працею», – додала Юлія Харічкова.

Тренер Наталія Литвинкоординатор навчального центру «Idea», вчила учасників правильно подавати себе з допомогою резюме. Кілька основних правил: резюме повинно бути правильно оформлено, спеціальність потрібно вказувати згідно з вказівкою у дипломі; додаткова освіта часто буває більш важливою, ніж формальна університетська. Тренер зазначила, що відвідування таких заходів, як цей тренінг, можна без страху записувати у резюме, оскільки це додаткова освіта. Навіть якщо це не є безпосередньо пов’язано з майбутньою посадою, це засвідчить про різносторонню обізнаність подавача резюме.

Тренер Петро Верзун, голова ВОГО «Фонд місцевого розвитку» під час тренінгу про успішне проходження співбесіди зазначив: «Будь-який досвід, який ви отримаєте на співбесіді – унікальний. І пам’ятайте: співбесіда – це завжди діалог». Він назвав кілька критеріїв успішної співбесіди, пов’язаних з особливостями одягу під час співбесіди, вмінням визначати коди у розмові з працедавцем, орієнтуватися у настрої та визначення сфери зацікавлень працедавця, особливостями підготовки до співбесіди.

Як випускникові знайти роботу – тренінг у Луцьку (фото) - фото 1

ю

ю

Наступного дня, 24 червня, усім учасникам було влаштовано справжню співбесіду з потенційними працедавцями – Іриною Мельник («Консалтингова компанія"), Володимиром Сурмиком («Майтім»), Наталією Зомбер (ПАТ «Теремно-хліб)».

Учасники активно коментували захід, зокрема, Андрійчук Катерина, випускниця СНУ ім. Лесі Українки, спеціальності "Українська мова та література", зазначила: «Я спілкувалась з Іриною Мельник. Від неї дізналась про перспективу створення сайту, над яким працює їхнє підприємство. Моя кандидатура зацікавила, можливо, в близькому майбутньому працюватиму там. Для мене це чудовий досвід спілкування з «живим» роботодавцем».

ю1


Цей захід показав, що потреба в тренінгах справді є. Тому ГО «Самопоміч» під керівництвом Тараса Яковлева буде продовжувати цю діяльність та закликає усіх долучатися. За неформальною освітою – майбутнє і можливість хорошого працевлаштування!

 Джерело: ГО "Самопоміч".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тренінг #робота #випускник #Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...