Луцькі кафе не витримали перевірки СЕС

З 13 по 20 жовтня фахівці санепідемстанції Луцька та району перевірили 31 заклад торгівлі і ресторанного господарства, розташованих у місті.

Порушення вимог санітарного законодавства виявлено на 17 об’єктах. Накладено 17 штрафів, вилучено з обігу 4 кг небезпечних харчових продуктів. Відсторонено від роботи 4 особи, які працювали без медичного огляду, тимчасово призупинено експлуатацію одного закладу.

Зокрема в магазині «Наш Край» на проспекті Відродження, 18 ТзОВ «Арго Р» у реалізації було виявлено масло з терміном придатності, який закінчився. З продажу знято 4 кг продукту. За порушення вимог санітарних правил оштрафовано керуючу магазином.

Несвоєчасне проведення поточного прибирання виробничих приміщень виявлено у кафе «Бамбарбія» ТзОТ «Оксіджен» на вул. Рівненській. Там порушувалось товарне сусідство: в холодильному обладнанні  готові продукти зберігались поряд із сировиною. Персонал закладу працював без повного комплекту санітарного одягу. Відповідальних осіб закладу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Належним чином не дотримано й правила особистої і виробничої гігієни, порушено  дезрежим у кафе «Челентано», що на пр. Волі. У змивах, взятих із предметів оточуючого середовища, виявлено кишкову паличку. Відповідно до постанови головного лікаря кафе було закрито для проведення генерального прибирання і дезінфекції. Підприємця оштрафовано.

Порушувались правила товарного сусідства і дезрежим у кафе «Зустріч», що на вул. Карпенка-Карого. Кухаря кафе за  порушення притягнуто до адміністративної відповідальності.

У кафе «Кава клуб», що на вул. Кривий Вал, один працівник не мав медичного огляду. За порушення до підприємця застосовано санкції згідно з законодавством.

Про Волинь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі