10:00, 30 червня 2015 р.

Олімпійська Волинь

28 червня Комітет з фізичної культури та спорту, відділ сім’ї та молоді Луцької міської ради спільно з Волинським обласним та Луцьким міським центрами фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у парку ім. Лесі Українки міста Луцька, провели фестиваль «Молодь – за здоровий спосіб життя» присвячений Олімпійському Дню та Дню молоді.

Програма Фестивалю включала в себе такі види – забіги на різні дистанції, стрітбол, шахи, шашки, піднімання гирі, конкурси, вікторини, забави, показові виступи спортсменів, виступи молодіжних колективів, представлення молодіжних громадських організацій, спортивна лотерея. Участь у Фестивалі взяли всі охочі, що не мали протипоказань до занять фізичною культурою та спортом з різних областей України, представники фізкультурно-спортивних товариств та відомств, громадських спортивних організацій, команди та окремі учасники з міст та районів Волинської області.

Під час заходу, у рамках Олімпійського дня, відбулись масові забіги на дистанції – 50, 100, 200, 300, 1000 м серед людей різних вікових категорій та людей з особливими потребами (5 – 7 років; 8 – 10 років; 10 – 12 років; 13 – 15 років; 16 і старші).

Крім того, в зоні «Спорт для всіх», яку організували Волинський обласний та Луцький міський центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбувалися різноманітні спортивно-масові конкурси – дартс, вимірювання сили кисті, набивання футбольного м’яча, настільний футбол, піднімання гирі та вікторини. Усі учасники, які взяли участь у цих масових заходах були нагороджені олімпійською атрибутикою, а переможці та призери змагань отримали призи від організаторів та спонсорів.

о

о

о1

о1

Щороку у червні місяці за програмою Національного Олімпійського Комітету України відбувається у всіх куточках нашої країни Олімпійський день.

Так 28 червня в рамках Міжнародного Олімпійського Дня відбулися Кубок України зі спортивної ходьби та міжнародні змагання «Луцька десятка» на які завітали спортсмени з різних областей України та Республіки Білорусь, представники фізкультурно-спортивних товариств та відомств, громадських спортивних організацій.

Після урочистого відкриття учасники змагань вийшли на старт. Спортсмени змагалися у таких вікових групах: чоловіки та жінки, юніори і юніорки. Чоловіки, жінки та юніори долали дистанцію протяжністю 10 кілометрів, а юніорки – 5 кілометрів.

Переможці та призери змагань отримали дипломи, медалі та кубки, а від спонсорів ТзОВ "Забіяка", ПАТ "Теремно Хліб" і ТОВ ТД "Луцьккондитер" подарунки — фірмову продукцію торгових марок.

Джерело: 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт для всіх #Волинь #День Молоді
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...