• Головна
  • У Луцьку стартували змагання Кубку України з волейболу серед жіночих команд
12:30, 28 жовтня 2011 р.

У Луцьку стартували змагання Кубку України з волейболу серед жіночих команд

27 жовтня в місті Луцьку на спортивному майданчику обласної дитячо-юнацької спортивної школи розпочалися змагання Кубку України з волейболу серед жіночих команд.

Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили в управлінні у справах сім’ї та молоді Волинської ОДА.

Квартет команд, які зійшлися у протистоянні в рамках розіграшу найпрестижнішого волейбольного трофею України зібрав усіх фіналістів минулорічного розіграшу.

І найпалкіші вболівальники цього виду спорту не могли перед початком матчів спрогнозувати їх кінцевий результат.

Найбільш цікавим та непередбачуваним матчем першого ігрового дня вважалася гра між срібним призером Кубка минулого сезону южненським «Хіміком» та господарями – бронзовим призером Кубку сезону 2009-2010 років командою «Континіум – Волинь – Університет».

Перша партія показала бажання кожної команди взяти гору над суперником та значної переваги одного суперника над іншим протягом усього періоду не було. У напруженій боротьбі гору взяли господарі з рахунком – 23:25. У другій партії волинянки відразу дещо відірвалися від суперника та табло уже фіксувало результат – 5:10 на користь «Континіум-Волинь-Університет». Проте дещо до закінчення сету гра вирівнялась та рахунок став нічийним – 22:22. Але все ж таки волинянки дотисли суперника та закінчили партію з рахунком 24:26 на свою користь.

А от третя партія виявилась мабуть найцікавішою. Відразу з перших хвилин ведучу роль у грі взяв на себе «Хімік» з Южного і табло фіксувало рахунки – 8:3, 12:4 на користь суперників волинян. І це не випадково. Адже саме команда «Хімік» являється одним із лідерів вітчизняного жіночого волейболу та має за мету у цьому сезоні виграти Кубок України.

При рахунку – 16:8 на користь «Хіміка» керманич «Континіум-Волинь-Університет», заслужений тренер України Богуслав Галицький робить корективи та дає відпочити одним із лідерів команди, а саме – Олені Туркулі, Анні Політанській та Інні Молодцовій і на їх місця виходять відповідно Анна Степанюк, Анна Житовоз та Тетяна Поліщук. Ось знову команда волинян у своєму недавньому «старому» складі… Та результат дав своє. Майже відразу господарки почали наздоганяти суперників. В підсумку сет завершився з рахунком – 25:21 на користь «Хіміка».

Відпочивши команда «Континіум – Волинь – Університет» показавши майстерність просто розгромила суперника у четвертому сеті з рахунком – 13:25.

Кінцевий результат гри – 1:3 на користь волинян.

Чергову перемогу команда здобула у такому складі: Юлія Деркач, Анна Житовоз, Тетяна Поліщук, Алла Політанська, Анна Галицька, Анна Довгополюк, Інна Молодцова, Юлія Молодцова, Анна Степанюк, Оксана Підгурська, Олена Туркула, Милослава Безпалько.

Друга гра очікувалася не менш цікавою адже у протистоянні зійшлися володар Кубка України останнього розіграшу одеська «Джінестра» та його бронзовий призер «Галичанка-ТНЕУ». Хоча обидві команди переживають кадрові зміни – змолоділи, проте втративши лідерів не втратили своїх амбіцій, що й довели під час гри.

Боротьба була непередбачуваною. Спочатку наші сусіди «Галичанка-ТНЕУ» повела у партіях та не маючи серйозних проблем здолала свого суперника у перших двох сетах з рахунком – 25:18 та – 25:20.

Наставник одеської «Джінестри», заслужений майстер спорту Олена Соколовська, проаналізувавши помилки спортсменів здається налаштувала своїх підопічних які і виграли наступні дві партії – 20:25, 21:25. І ось рахунок 2:2. Проте незгідні з цим рахунком стали як спортсменки з Тернополя так і присутні на грі болільники 90 % яких вболівали за наших сусідів. П’ята партія зафіксувала рахунок – 15:8 на користь «Галичанки-ТНЕУ». Отож 3:2 за Тернополем.

Інші матчі ІІ етапу Кубку України, які проходять на спортивних майданчиках міста Сєвєродонецька завершилися з наступними результатами: «Сєвєродончанка» – «Сєвєродончанка-2» м.Сєвєродонецьк – 3:1; «Керкінітіда»м.Євпаторія – «Кряж-Медуніверситет» м.Вінниця – 3:2.

Нагадаємо, що до фінальної частини змагань проходить по дві кращих команди із двох підгруп.

Сьогодні ігри в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі (вулиці Шевченка,3) розпочнуться о 12.00 годині грою між «Континіум – Волинь – Університет» міста Луцька та «Джінестра» міста Одеса. А о 15.00 годині відбудеться гра між командами «Галичанка-ТНЕУ» м.Тернопіль та «Хімік» м.Южне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію