Для облаштування інтер'єру, території, поліпшення зовнішнього вигляду архітектурних споруд і конструкцій, застосовуються ковані вироби.

Метал піддається змінам під дією високих температур, йому надаються різні конфігурації, мудрі форми. Цей процес називається ковкою.

 Компанія «Нова Веселка» займається виготовленням кованих виробів для різних цілей, з можливістю застосування в будь-яких сферах. Компанія не перший рік займається цим ремеслом, тому напрацювала навички, вміння, знання та досвід дозволяють виконувати вироби різної складності.

 На сторінках сайту компанії «Нова Веселка» http://novaraduga.com.ua/kovka/arhitektura/perila/,есть можливість ознайомитися з прикладами наших успішно виконаних робіт. Ковані вироби однаково ефектно виглядають в оформленні зовнішніх споруд будь-якого типу, так і у внутрішніх інтер'єрних елементах.

 Наші майстри мають можливість виконати предмети будь-яких розмірів і конструкційних типів, що дозволяє гармонійно впісатьсякованим елементам в оформлення приміщення, надавши йому тим самим особливої ​​розкоші і респектабельності.

  Наші ковалі виготовлять необичниекование люстри, бра, свічники, решітки, підручні металеві елементи, огорожі, перила і багато іншого.

  Багато будівлі та споруди обустраіваютсяметалліческімі перилами, виступаючі функціональними елементами сходових прольотів, що забезпечують безпечний спуск і підйом. Часто перила є окремими привабливими деталями, оригінально прикрашаючи сходи і пороги. Ви можете замовити ліхтарі, козирки, корзини для горщиків, в єдиному стилі, отримавши гармонійний фон вашого будинку або закладу.

 Наші майстри виготовлять ковані перила будь-якого дизайну. На сторінках каталогу кожен може ознайомитися з ескізами огороджень, які ми виконаємо в необхідному обсязі і з урахуванням всіх технічних норм. Якщо ви хочете щось особливе, має певний стилістичний фон, ми зможемо допомогти втілити ваш задум в реальне обрис. Звернувшись до консультантів, ви отримаєте грамотну допомогу, корисні поради.

На сайті http://novaraduga.com.ua/ є всі дані для зв'язку з нами. Ми дорожимо вашою думкою про нас, тому серйозно і відповідально підходимо до кожного замовлення, ніколи не підводячи жодного клієнта.