Центр громадської активності в с. Стара Гута допомагає подолати безробіття на селі

Минулого тижня у Старогутівському Соціальному центрі громадської активності Старовижівського району відбулись перші соціальні консультації та стартувала Школа агробізнесу в рамках проекту Волинського Інституту підтримки та розвитку Громадських Ініціатив «Старогутівський Соціальний центр громадської активності», що реалізується за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Рівень безробіття серед мешканців сільської місцевості Волинської області сьогодні б’є всі можливі рекорди, у селах масово скорочуються робочі місця, а люди, фактично опиняються без засобів на існування. Ситуацію ускладнює і той факт, що сільські жителі страждають від дефіциту інформації щодо можливостей працевлаштування та розвитку власного бізнесу. Тому консультації проходили за участі фахівців державної служби зайнятості.

Зокрема, з метою подолання сільського безробіття мешканців с. Стара Гута, господарський актив громади та сільських депутатів ознайомили з програмами розвитку рільництва, та тваринництва. Про інструментарії та механізми реалізації бізнесових агропроектів присутнім розповідала Людмила Понедільник – головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Старогутівського районного центру зайнятості.

В той же день у Соціальному центрі розпочала роботу і Школа агробізнесу, яка має на меті показати селянам ефективні стратегії отримання прибутку від власної сільськогосподарської діяльності в сучасних умовах. Приорітетними напрямками навчань визначили теми вирощування овочів та відновлення ягідництва, оскільки таке спрямування ведення агробізнесу якнайкраще підходить для цієї місцевості та відповідає сучасним потребам ринку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі